Zara Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

zara-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

1975 yılında İspanyol Amancio Ortega ve Rosalia Mera tarafından kurulan perakende giyim ve aksesuar firması olan Zara firması başta ülkemiz olmak üzere birçok ülkede hizmet vermektedir. Dünyanın en büyük hazır giyim firmalarından bir tanesi olan Zara 2015 yılı itibari ile 88 ülkede 2 bin üzeri mağaza ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Türkiye’de toplam 37 noktada mağazası bulunan firma ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Inditex grubuna bağlı olan Zara kuruluşun en yüksek ticaret hacmine sahip markasıdır. Zara ile birlikte Oysho, Pull and Bear, Massimo Dutti, Uterqüe, Zara Home, Bershka ve Stradivarius gibi dünyaca ünlü markalarda aynı kuruluşun bünyesinde bulunmaktadır.

Ülkemizde uzun yıllardır hizmet sunan Zara firması ağırlıklı olarak bayan giyim üzerine ürünler üretmektedir. Kendine ait birçok mağazası bulunurken büyük alışveriş merkezlerinde de temsilcilikleri bulunmaktadır. İnternet üzerinden de aktif olarak hizmet sunan firma adından sürekli olarak söz ettirmektedir. Zara firması müşterileri ile sürekli iletişim halinde olabilmek ve onlara daha iyi hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Zara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 800 211 10 02

Sabit telefonlardan ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz Zara Müşteri Hizmetlerine hafta içi saat 08:30 – 19:30 arasında ve cumartesi günleri de 10:00 – 16:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Zara 444’lü Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 59 52

444’lü iletişim numarası aramalarınız sabit telefon tarifesine göre ücretlendirilmektedir.

Zara İletişim Formu (Tıklayın)

Zara müşteri hizmetlerine internet üzerinden ulaşmak için yukarıda yer alan iletişim formu linkine tıklayabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Zara çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir