YouTube Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

15 Şubat 2005 tarihinde PayPal’ın kurucuları olan Jawed Karim, Chad Hurley, Steve Chen tarafından kurulan YouTube, dünyanın en büyük video içerik platformu olarak öne çıkmaktadır. Amerika merkezli bir şirket olan YouTube, 2006 yılının Kasım ayında Google tarafından satın alınarak Google bünyesinde faaliyet göstermeye devam etmiştir. Gündemin en güncel içeriklerinin bulunduğu ve günden güne popülerliği artan YouTube’da dünyanın her ülkesinde milyonlarca kullanıcı güncel bir biçimde içerik üretmektedir.

Tamamen ücretsiz olması, videolar üzerinden tatmin edici miktarda kazanç sağlamanıza olanak sağlayan ve teknoloji gereçlerinin günden güne gelişip günlük hayatımıza girmesi ile televizyon sektörünü alt üst eden YouTube, adeta bir meslek kolu olarak hayatımızın içine girmiştir. YouTube’da çoğunluk olarak müzik klipleri, oyun videoları, dizilerin en güncel bölümleri, efsane yerli yabancı yapım filmler ve kişisel olarak yüklenen videolar yer almaktadır.

Her yaş grubundan kişiye özel sunmuş olduğu önerilen videolar ve özellikleri ile bilinen YouTube’nin profesyonel yapım videolarının bulunduğu YouTube Red ve Youtube Kids gibi yan yapım farklı özelliklerde uygulamaları da bulunmaktadır. Ayrıca çok çok büyük kitlelere hitap eden platformda yüzlerce YouTube iş ortağı firmalar bulunmaktadır ve bu firmalar isteği dahilinde firmalarına katılan YouTuber’lara özel özellikler ve fonksiyonlar tanımlayabilmektedir.

Tüm dünya üzerinde toplamda 76 ayrı dilde hizmet veren YouTube üzerinden video yayıncıları da Google AdSense reklamcılık ağı sayesinde kazanç elde edebilmektedirler. Videolarının izlenme süresi, kanal abone sayısı ve toplam izlenme süresi dikkate alınarak kabul edilen reklam yayıncılığı sayesinde yayıncılar videolarında yer alan reklamlardan tıklanma başına ve gösterim başına belirli tutarda ücretler kazanabilmektedirler.

Ayrıca YouTube’da gelişmiş bir şekilde telif haklarını koruyucu uygulama bulunmaktadır. Buna göre eser sahibinin izni olmadan yayımlanan herhangi bir video, film, müzik veya klip farklı bir kullanıcı tarafından yayımlandığı zaman yayınlayan kanal sahibine belirli başlı yaptırımlarda uygulanabilmektedir. Ayrıca YouTube moderatörleri her videonun kontrolünü sağlayarak zararlı ve toplum kurallarını ihlal eden tüm videoların temizlenmesini sağlamaktadır.

YouTube Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

YouTube nin 444 lü telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlerle paylaştığımız YouTube iletişim mail adresi aracılığıyla yaşadığınız tüm teknik problemleri, telif hakkı sorunlarını, ödeme sorunlarını ve diğer yaşamış olduğunuz sorunları bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi yine bu mail adresinden iletebilirsiniz.

YouTube İletişim Mail Adresi
[email protected]

YouTube Faks Numarası
+1 650 872 8513

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
YouTube çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Muhammed Oti Reply

    Youtube Kanalı topluluk kısmı nasıl etkinleştirir sorular cevaplamıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir