Yargıcı İletişim Telefon Numarası

Yargıcı Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. Yargıcı 1978 yılınds Emir Yargıcı tarafından giyim alanında ürünleri sayesinde faalliyetlerine başlamıştır. Yargıcı gömlek alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Yargıcı mağazalarında kadın giyim alanında birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini satışa sunmuştur. Yargıcı mağazalarında birçok farklı alandan ürünleri satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Yargıcı ayakkabı alanında spor ayakkabı, babet, terlik ve sandalet gibi ürünlerini piyasaya sürmüştür. Yargıcı mağazalarında sırt ve omuz çantası gibi çanta alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Yargıcı aksesuar alanında ürünleri sayesinde mağazalarında hizmet vermektedir. Yargıcı mağazalarında ev tekstili alanında nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü ve masa örtüsü gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Yargıcı mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Yargıcı internet sitesi üzerinden birçok farklı alandan ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Yargıcı mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Yargıcı farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Yargıcı müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Yargıcı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Yargıcı çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Yargıcı müşteri iletişim telefon numarası: 444 97 42

Arama terimleri: Yargıcı müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Yargıcı çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

2 comments

  1. Aslıhan erörs Reply

    Merhaba iyi günler Ben van’da yaşamaktayım adım aslıhan ERÖRS 5 kişilik bir aileyiz annem astım ve benzeriz hastalıkları var babam 50 yaşında gündelik işçi korona hastalığı nedeniyle çıkamıyor dışarı ablam özel sektörde çalışıyordu oda işten çıkarıldı suan bize bakacak kimse yok ev bize ait değil depremden zarar gören evde yaşıyoruz hala ve yıkılacak korkusuyla ben ve kardeşim yks hazırlanıyoruz elektrik ekmek gibi ihtiyaçları alma ödeme gibi bir gücümüz yok sosyal yardım desteğinden faydalanamadık el uzatmanızı bekleriz saygılarımla hayırlı kandiller

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.