Watsons Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Watsons mağazaları tam olarak 1841 senesinde Çin’in başkenti Hong Kong şehrinde kurulan Watson Group ile meydana gelmiştir. 100 yıldan fazladır hizmet vermekte olan Watsons dünyanın en büyük sağlık ve kozmetik mağazaları arasındadır. Her sene milyarlarca müşteriye ürün satan firma kısa bir süre içerisinde yurt dışına açımıştır. Avrupa ve Asya kıtalarında açtığı sayısız mağazaları ile hem kadınların hem de erkeklerin en çok tercih ettiği mağazalardan birisi olan Watsons günümüz itibari ile 140 binden fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. 15 binden fazla mağazaya sahip olan Watsons sadece Çin’de değil aynı zamanda Türkiye’de de büyük bir müşteri kitlesine sahiptir. Mağazalarda makyaj, cilt, saç, parfüm, deodorant, kişisel bakım, ev & yaşam, anne & bebek gibi kategorilere ait ürünleri bulabilir ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Türkiye’de 340’den fazla mağazası bulunan Watsons hemen hemen tüm şehirlerimizde bulunmaktadır. Watsons müşteri hizmetlerini arayarak size en yakın mağazanın nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca markanın resmi internet sitesinden de online olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalarına yön veren Watsons onların sorunlarını dinlemek ve şikayetlerine çözüm bulmak için Watsons çağrı merkezini oluşturmuştur. Watsons iletişim numarasını arayarak mağaza hakkında merak ettiklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve müşteri temsilcilerinden destek alabilirsiniz. Kuruluşun resmi internet sitesinde karşılaştığınız sorunlar için de Watsons müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Watsons Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

444 99 87

Arama Terimleri: Watsons irtibat telefonu, Watsons şikayet hattı, Watsons iletişim numarası, Watsons telefon numarası, Watsons canlı destek, Watsons müşteri temsilcisi, Watsons çağrı merkezi, Watsons müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir