Vodafone Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Vodafone 1991 senesinde İngiltere’de kurulmuş olan uluslararası bir telekomünikasyon şirketidir. Ülkemizde Telsim adıyla hizmet vermeye başlayan firma zaman içerisinde Vodafone çatısı altında faaliyetlerine devam etmiştir. Türkiye’nin en büyük 2. gsm operatörü olan Vodafone’un 3300 çalışanı ve 1260 cep merkezi bulunmaktadır.

Vodafone şuanda Beşiktaş Spor Kulübünün sponsoru olup, forma reklamları ve stadyumuna verdiği isimle adından sıkça söz ettirmektedir.

Sizde bir Vodafone hat kullanıcı iseniz ve müşteri hizmetlerine ulaşmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Milyonlarca abonesi olan bir gsm şirketinin günlük telefon trafiği çok yüksek olduğu için aramaları minimum seviyeye indirmeye çalışmaktalar. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi bir telesekreter karşılayacak ve sesli yanıt sistemi ile çözüm sunmaya çalışacak. Eğer Vodafone müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Operatöre Bağlanma (2018)
0 (542) 542 00 00 (Vodafone harici bir operatörden arıyorsanız kullanın.)

Vodafone Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanmak (2018)
542 (Vodafone’a ait bir hat üzerinden arıyorsanız kullanın.)

Vodafone Sesli Yanıt Sistemi
05463542542 (Haberleşmenize engel olan durumlar için ücretsiz sesli yanıt sistemi.)

Arama yapacağınız hatta göre yukarıdaki numaralardan birisini çeviriniz. Telesekreter devreye girdikten sonra 1 i tuşlayın bir kaç saniye içerisinde 0 ı tuşlayın. Sıraya göre Vodafone müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Hattınızla ilgili sorunlar için sırasıyla 2-1 ve 0 tuşlarına basarakta Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanmanız mümkün.

Tarife değişiklikleri, paket iptali, internet sorunları, cihaz ve kampanyalar hakkında bilgiler için Vodafone’un “Akıllı Robot” adında muhteşem bir destek hizmeti de mevcut.

Aşağıda vermiş olduğumuz linkten Vodafone Online İşlemlere cep telefonu numaranız ve şifreniz ile giriş yaptığınızda sağ alt köşede belirecek olan akıllı robot ile görüşmeye başlayabilirsiniz. Yapay zeka ile programlanmış olan sistem tüm işlemlerinizi yerine getirebilmektedir.

Vodafone Online İşlemleri

Örneğin; yurt dışına çıktınız ve Herşey Dahil Pasaport paketiniz otomatik olarak başladı. Bunu iptal etmek için akıllı robota herşey dahil pasaport paketimi iptal etmek istiyorum yazarsanız yaklaşık bir dakika içinde size “paketinizi iptal ediyorum onaylıyor musunuz?” diye soracaktır. “Onaylıyorum” yazdığınızda paketiniz iptal olacaktır.

Vodafone online işlemler için bir giriş şifreniz mevcut değil ise; S yazıp 7000 e sms gönderebilir, gelen şifreyle sisteme giriş yapabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Vodafone çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir