Vatan Bilgisayar Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Vatan Computer, 1983 senesinde İstanbul’un Şişli semtine bağlı Elmadağ’da küçük bir bilgisayar dükkanı olarak kuruldu. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün yelpazesini sürekli genişleten Vatan Bilgisayar, Kadiköy’de ve İncirli’de diğer şubelerini açtı. 1999 ekonomik krizinde büyük riske girip yeni şubeler açmasıyla piyasada herkes tarafından saygı gören bir hiper mağaza zinciri haline geldi.

Vatan Bilgisayar, Ankara Söğütözü’nde 18.659 metrekarelik açtığı mağazası ile dünyanın en büyük teknoloji marketi ünvanına sahip.

Türkiye’nin en büyük bilişim firmalarından biri olan Vatan Bilgisayar’ın sattığı ürünleri hem internet sitesinden hemde mağazadan almanız mümkün. Firmanın başlıca ürünlerini: Masaüstü ve dizüstü bilgisaylar, bilgisayar bileşenleri, cep telefonları, fotoğraf makineleri, televizyonlar, oyun konsolları, yazıcı ve sarf malzemeler oluşturmaktadır.

Vatan Bilgisayar’ın webe özel çok uygun kampanyaları olmaktadır. Mağazadan temin etmek istediğiniz bir ürünü mutlaka web sitesinden de kontrol etmenizi öneririz. Satış öncesi ve sonrası destek, ürün değişimi, garanti süreci, öneri, istek ve şikayetleriniz için aşağıda verdiğimiz iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 56 56

Vatan Bilgisayar Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Vatan Bilgisayar İletişim Formu

Vatan Computer müşteri hizmetlerine hafta içi saat 09.00 – 18.30, hafta sonu 09.00 – 16:00 (Pazar günü hariç) saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar garanti süreci nasıl işliyor?

Vatan Bilgisayar’a özel “Keyifli Garanti” sözleşmesi bulunmaktadır. Nedir bu keyifli garanti diye soracak olursanız; Hırsızlık, elektrik kesintisinden oluşan hasarlar, rutubet ve tozlanma sebebiyle oluşan arızaları da kapsayan bir nevi sigortadır. Aldığınız ürününüz ile ilgili bir sorununuz var ise; en yakın vatan bilgisayar şubesine götürebilir veya yukarıda vermiş olduğumuz çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Hangi Kargo ile Çalışıyor? (2018)

UPS kargo ile çalışmaktadır. Ürününüzün nerede olduğunuz sipariş esnasında verilen Vatan kargo takip numaranız ile aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. Ürününüzün teslim alacağınız da kesinlikle kimlik göstermeniz gerektiğini unutmayınız.

Vatan Kargo Takip Formu

Vatan Bilgisayar Hediye Çeki ve Kampanyalar

Vatan bilgisayar hediye çeklerini sadece vatanbilgisayar.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Vatan Bilgisayar çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir