TÜVTÜRK Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

İstanbul merkezli olarak 2005 yılında kurulan TÜVTÜRK; Türkiye Cumhuriyeti’nde periyodik olarak yapılan araç muayenesini yapan ve ülkemizin araç muayenesi konusunda yetkili tek kuruluşu olarak yer almaktadır. Genel anlamda ülkemizdeki araç ve trafik güvenliğini sağlamak amacı ile hizmet veren TÜVTÜRK; uzman kadrosu ve uzman periyodik bakım çalışmaları ile kaliteli bir şirkettir.

Araç periyoduk bakımı hizmeti veren TÜVTÜRK’ün hizmet verdiği istasyon sayısı şu şekilde sıralanmaktadır; 208 sabit, 5 motosiklet, 76 gezici istasyon ve 16 gezici traktör istasyon. TÜVTÜRK’ün 3500’ü aşkın aktif çalışanı bulunmaktadır. Genel istatistik verilerine bakılacak olursa TÜVTÜRK yılda 8 milyondan fazla aracın periyodik bakımını ve trafiğe uygunluk testini yapmaktadır. Ayrıca yılda 3 milyondan fazla aracın da egzoz bakımını üstlenmektedir.

TÜVTÜRK’ün vermiş olduğu hizmetler şu şekilde sıralanmaktadır; Türkiye karayollarının denetimi için, ilk defa uluslararası normlara uygun kapsamda araç muayenesi, Uluslararası standartlarda eğitim almış, kalifiye eleman yetiştirilmesi, Araç kaynaklı trafik kazalarının azaltılması, Trafik güvenliğinin sağlanması, yeni standart muayene anlayışının oluşturulması için devlet birimleri ile iş birliği, Tespit.

TÜVTÜRK araç muayenisi için randevu almanız, TÜVTÜRK’ün vermiş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgiler alabilmeniz için bir çağrı merkezi kurmuştur.

TÜVTÜRK Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 88 88

TÜVTÜRK Online Randevu Alma

TÜVTÜRK ün 444 lü ve 0850 li bir TÜVTÜRK çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayacak TÜVTÜRK müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir, araç muayene randevunuzu kolayca alabilir, faaliyet hakkında bili alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi TÜVTÜRK müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm mesajlarınızı aşağıda bulunan TÜVTÜRK e-posta adresine de gönderebilirsiniz.

TÜVTÜRK İletişim Mail Adresi
[email protected]

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
TÜVTÜRK çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir