TurkNet Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1996 yılında İstanbul merkezli olarak Netone Telekom A.S. bünyesinde kurulan TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş. yani TurkNet; bireysel ve kurumsal derecede olmak üzere internet dağıtımcılığı hizmeti veren bir şirkettir. Ülkemizde aktif bir şekilde telekomünikasyon operasyonlarına devam eden TurkNet; internet servis sağlayıcılığı, telefon ve veri merkezi gibi alanlarda tecrübesi ile çalışmalar yürütmektedir.

Ülkemizde kendi network altyapısını kullanan şirketlerden birisi olarak yer alan TurkNet; müşterilerine vadettiği yüksek hız uygun fiyattan ve taahhütsüz bir şekilde sunması ile çok konuşulan bir firma olmuştur. Son zamanlarda yapmış olduğu kampanyaları ile ülkemiz üzerinde bulunan milyonlarca internet kullanıcısı TurkNet platformuna geçiş yapmıştır.

TurkNet’in genel anlamda vermiş olduğu tüm hizmetler şu şekildedir; özel ve tüzel kişilere telefon, toplu internet, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri. TurkNet yüksek müşteri memnuniyet oranları ile birçok ödüle layık görülen telekomünikasyon şirketi olmayı da başarmıştır.

TurkNet Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 288 80 80

TurkNet Başvuru Hattı İletişim Telefon Numarası
0850 288 80 81

TurkNet in 444 lü ve 0850 li olmak üzere iki ayrı TurkNet çağr merkezi telefon numarası bulunmaktadır. TurkNet müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yukarıda vermiş olduğumuz numarayı aradıktan sonra sırası ile 1 – 1 ve 0 rakamlarını tuşlayınız. Tuşlama yaptıktan çok kısa bir süre içerisinde TurkNet müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini gerçekleştirecek, TurkNet aboneliğiniz ile ilgili yaşamış olduğunuz tüm problemleri bildirebilir, faturalarınız hakkında detayları öğrenebilir, teknik sorunlarınızı bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
TurkNet çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir