Türkiye Finans Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye Finans Katılım bankası bilinen adıyla Türkiye Finans Türkiye’de 100% ilk yerli sermayeli katılım bankasıdır. İlk başlarda 1991 yılında kurulan Anadolu Finans ile katılım bankacılığı hizmeti sunan Family Finans’ın ortaklığı sonucu kurulmuştur. The National Commercial Bank tarafından 2008 yılında hisselerinin satın alınması sonucu Türkiye Finans katılım bankalarının arasında yerini almıştır. Ortaklık yapısında 67,03% oranında The National Commercial Bank ve 10,57% oranında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı’nın payı bulunmaktadır. Türkiye Finans bireysel, kurumsal ve KOBİ alanlarında kredileri, kredi kartları ve diğer bankacılık hizmetleri ile hizmet  vermektedir. Uygun faiz ve vade oranları ile taşıt, konut ve ihtiyaç kredisini ve farklı özellikteki kredi kartları ile müşterilerine kalite hizmet sunmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte internet ve mobil bankacılık hizmetini faaliyete geçirerek müşterileri için kolayca ve güvenli bir şekilde işlem yapma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca size özel kampanyalar ve fırsatlar sayesinde alışverişlerinizi keyifle bir şekilde yapabilirsiniz. Müşterilerinin yaşadığı sorunlar ve bilgi edinmeleri için Türkiye Finans müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Türkiye Finans Katılım Bankası çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Kartınızla ilgili yaşadığınız sorunlarınız veya kredinize ait aklınıza takılan sorular için yetkililerden yardım alabilir ve bilgi almak istediğiniz konularda danışabilirsiniz.

Türkiye Finans müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 22 44

Arama terimleri: Türkiye Finans müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Türkiye Finans çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir