Turkcell Superonline Temsilcisi Telefon Numarası

Turkcell’in kendisine ait olan altyapı ile oluşturmuş olduğu Turkcell Superonline, başta internet olmak üzere birçok iletişim hizmeti sunan bir firmadır. Gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerine ihtiyaçlarını karşılayabileceği bant genişliği, yüksek hızda download ve upload hizmetleri, ses taşıma ve kiralık data hattı hizmetleri sunmaktadır.

Özellikle web sitesi yayını yapan veri merkezleri, çok sayıda internet bağlantısı olan cihazlara sahip şirketlerin tercih ettiği Turkcell Superonline, şuanda ülkemizdeki en premium internet hizmetini sağlayan kuruluşların başında gelmektedir.

Sizde bir Turkcell Superonline abonesi olamak istiyorsanız, mevcut abonelikleriniz hakkında değişiklik yapmak istiyorsanız veya servisleriniz ile ilgili problemler yaşıyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Bireysel Müşteri Temsilcisi Numarası
0532 532 00 00​

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 222 1 ​​​222

Turkcell Superonline’ın vermiş olduğu hizmetleri 3 başlık altında şöyle sıralayabiliriz.

Turkcell Superonline Fiber

Günümüz teknolojisinde en hızlı internet olarak kabul gören bağlantı çeşididir. Standart ADSL bağlantıdan en büyük farkı fiberoptik kablolar ile veririnin iletilmesidir. Bakır kablolarda datalar elektirik ile gönderilirken, fiber kablolarda ışık ile yansıtılmaktadır. Standart ADSL bağlantısında maksimum 16 mbs hız alınabilirken, fiberoptikte 1000mbs ye kadar hız alınabilmektedir.

Turkcell Superonline ADSL

Telefon hattı üzerinden sağlanan internet biçimidir. Fiber optik alt yapısına uygun olmayan bölgelerde en sık tercih edilen bağlantı şeklidir. Maksimum 16 mbs internet paketi mevcuttur.

Turkcell Superonline Super Numara

VoIP adı verilen teknoloji ile özel numaraların tanımlanmasına olanak sağlayan bağlantı biçimidir. Günümüzde sıklıkla karşılaştığınız 0850 li şehir içi, şehirler arası ve uluslararası aramalara olanak sağlayan sabit bir hatta sahip olmanızı sağlar. Super Numara kullanımı için ADSL kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Turkcell Superonline hizmetleri hakkındaki görüş, öneri, istek, talep, şikayet, iş başvurusu ve bayilik talepleriniz için bir iletişim formu mevcuttur. Aşağıdaki linkten forma ulaşıp gerekli birimle irtibat kurabilirsiniz.

Turkcell Superonline İletişim Formu

Turkcell Superonline hizmetleri ile ilgili düşüncelerinizi yazının altında bulunan yorum kutusunu doldurarak bizlere iletebilirsiniz. Mail adresinizi doğru girdiğinizden emin olunuz. Editörlerimiz inceleyip en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Turkcell Superonline çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir