Turkcell Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Turkcell, 1994 yılının Şubat ayında Türkiye’nin ilk GSM operatörü olarak kurulmuştur. 2015 yılı itibariyle Türkiye’nin en çok tercih edilen cep telefonu operatörü olmuştur. Cep telefonu kullananların %48 si Turkcell’i tercih etmektedir.

Turkcell ülkemizde hizmet verdiği gibi, uluslararası alanda da faaliyet göstermektedir. Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan gibi ülkelerle birlikte toplam 10 milyon uluslararası abonesi mevcuttur.

Günümüzde Turkcell’le bağlan hayata sloganı ile gerek televizyon, gerek internet reklamlarında sıklıkla karşılaştığımız şirket, teknolojiyi çok yakından takip etmektedir. Bir çok yeniliği ilk olarak ülkemize getiren GSM şirketi olma özelliğini de korumaktadır.

İnternet paketleri, faturalı ve faturasız hat tarifeleri, cihaz kampanyaları yanı sıra bip gibi, fizy gibi bir çok uygulamayla da çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Hattınızla ilgili yaşadığınız sorunlar için mutlaka Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek durumunda kalmışssınızdır. Turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz numarayı çevirebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018
0532 532 0000 (Turkcell harici bir numaradan arıyorsanız kullanın.)

Turkcell Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2018
500 (Turkcell hattınızdan arıyorsanız kullanın.)

Neredeyse Türkiye’nin yarısının kullandığı bir GSM şirketinin müşteri hizmetlerinin ne kadar sıklıkla arandığını az çok tahmin ediyorsunuzdur. Bu sebeple aramalarınızda otomatik yanıt sistemi size yardımcı olmaya çalışacaktır. Yapay zeka ile oluşturulmuş olan telefonu açtığınızda sizinle konuşan telesekretere sorununuzu söylerseniz yardımcı olacaktır fakat illa Turkcell müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız sesli yanıt sisteminde “Müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum” yanıtını verin. Telesekreter size hangi konu hakkında yardım istediğinizi soracaktır. Cevap olarak “ben müşteri değil miyim?” dediğinizde sistemde karşılığı olmayan bir soru olduğu için müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Bir diğer seçenek olarak faturalı hat kullanıcısı iseniz Turkcell çağrı merkezini aradıktan sonra; 2 ve tekrar 2 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Faturasız hat kullanıcıları ise, Turkcell müşteri temsilcisine direk bağlanmak için sırasıyla 1 ve 0 tuşlarına basmalıdırlar.

Sorununuzu telefonda anlatılmayacak gibi ise veya görüşmek yapmak istemiyor iseniz; Turkcell’in bir iletişim formu da aşağıda mevcut.

Turkcell Canlı Destek

Dilerseniz canlı destekten müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir, dilerseniz Facebook ve Twitter üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Turkcell çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir