Trend Tesettür İletişim Telefon Numarası

Trend Tesettür Türkiye’de giyim sektöründe ürünleri ile hizmet veren mağazadır. Trend Tesettür 1996 yılında Miray Giyim adı altında ürünlerini satışa sunmuştur. Daha sonra Alvina markasının adıyla tesettür giyim alanında ürünleri sayesinde müşterilerine mağazaları ile hizmet vermiştir. Trend Tesettür mağazası birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri ile hizmet vermektedir. Trend Tesettür mağazası birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Trend Tesettür mağazalarında büyük beden alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Trend Tesettür çanta ve cüzdan gibi aksesuar alanında ürünleri ile mağazalarında hizmet vermektedir. Trend Tesettür mağazaları eşarp ve şal gibi ürünlerini satışa sunmuştur. Trend Tesettür mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren Trend Tesettür mağazaları ve internet sitesi üzerinden yurt içi ve yurt dışı müşterilerine alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. Trend Tesettür farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Trend Tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Trend Tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 30 70

Arama terimleri: Trend Tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Trend Tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.