Tozlu.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tozlu.com Türkiye’de giyim sektöründe internet sitesi üzerinden hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2001 yılında kadın giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden erkek ve çocuk giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Tozlu.com internet sitesinde erkek, kadın ve çocuk giyim alanında bulunan ürünlerini satışa sunmuştur. Ürünleri arasında bulunan etek, kaban, gömlek, elbise, pantolon ve taytları ile keyifli ve güvenli bir şekile alışveriş yapabilirsiniz. Uluslararası alanda hizmet veren Tozlu.com bot, spor ayakkabı, terlik, babet ve sandalet gibi ürünlerini internet sitesi üzerinden satışa sunmuştur. Ayrıca tesettürlü müşterilerine de alışveriş yapma imkanı sağlayarak eşarp, şal, abiye ve elbiseleri bulunmaktadır. Tozlu.com beden bulmakta zorlanan müşterilerine farklı renk, model, beden ve numaradan büyük beden alanında ürünleri ile hizmet vermektedir. Tozlu.com müşterilerine parfüm, cüzdan, kemer ve çanta gibi aksesuar ve kozmetik alanında bulunan ürünlerini piyasaya sürmüştür. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Tozlu.com internet sitesi üzerinden sipariş alarak müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde farklı alanlara ait ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Tozlu.com nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneğinin yanı sıra kapıda ödeme imkanınız da bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Tozlu.com müşteri iletişim telefon numarası: 0850 766 55 55

Arama terimleri: Tozlu.com müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Tozlu.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir