Toshiba Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

toshiba-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Genel merkezi Japonya’nın Tokyo kentinde bulunan Toshiba firması çok uluslu bir Japon teknoloji firmasıdır. Bilgisayar, teknolojik ürün parçaları ve klima üretiminde dünyanın önde gelen markalarından bir tanesi olan firma özellikle ürettiği bilgisayarlarla adını dünyaya tanıtmıştır. HP, Dell, Acer ve Lenovo gibi dünyanın en büyük 5 kişisel bilgisayar üreticisinden bir tanesi olan Toshiba ülkemizde de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra güç kaynağı, elektronik parçalar, güç kaynakları ve enerji üretimi gibi birçok yatırım ve üretim bandına sahiptir.

Toshiba firması 1939 yılında iki Japon şirketi olan Tanaka Engineering Works ve Tokyo Electric firmalarının birleşmesi ile oluşmuştur. Japonya’nın ilk telgraf ekipmanları üreticisi olan Hisashige Tanaka tarafından kurulan Tanaka Engineering firması ülkenin en köklü elektronik firmaları arasında yer almaktadır. Tokyo Denki firması ise 1890 yılında ülkenin ilk elektrikli akkor lamba üreticisidir. İki firma 1939 yılında birleşme kararı alarak To(kyo) ve Shiba(ura) kelimelerinin birleşimi olan Toshiba adını almıştır. 1978 yılında değişime giden firma adını Toshiba Corporation olarak değiştirmiş ve ürün bandını genişleterek tüm dünyaya genişlemeye başlamıştır. Ülkemizde birçok teknoloji mağazasında aktif olarak satışa sunulan ürünleri binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Toshiba firması müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Toshiba Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 360 86 74

Toshiba Müşteri Hizmetlerine yukarıda bulunan numara üzerinden ulaşarak çeşitli soru, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Toshiba İletişim Formu (Tıklayın)

Toshiba Müşteri Hizmetlerine telefon numarasının yanı sıra yukarıda yer alan iletişim formu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Toshiba çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir