Tonguç Akademi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Tonguç Akademi kuruluş itibari ile yüz binlerce öğrenciye ders vermiştir. ‘Tonguç anladıysa herkes anlar’ sloganı ile ün kazanmıştır. Orta okul ve lise düzeyindeki tüm öğrencilere ders destek amacıyla kurulmuş bir platformdur. İlk önce Tonguç Akademi adında bir YouTube kanalı açan firma, yoğun ilgi sonrasında kendilerine bir site açmışlardır. Site içinde birçok video ve konu anlatıma yer verilir. Yaş aralığına hitap eden bir görsel düzen bulunur. Daha sonra Tonguç Akademi adı altında eğitim kitapları çıkartmaya başladılar. Neredeyse tüm öğrencilerin tercih ettiği isim olmuştur. Tüm orta okul ve lise eğitimi alan öğrenciler için ekstra ders desteği vermek amacıyla kurulmuş ve bu yönde çok başarılı olmuş bir kurum adı olmaktadır. Yoğun ilgi gören Tonguç Akademi, birçok öğrencinin derslerindeki başarıyı etkilemiştir. Tüm sorularınız için Tonguç Akademi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

Birçok eğitim alan öğrenci Tonguç Akademi sayesinde derslerde çok gelişim görülmüştür. Tonguç Akademi ile ilgili tüm şikayet, soru, öneri ve istekleriniz için Tonguç Akademi çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında ulaşılabilir olan bir müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Diğer tüm problemleriniz için Tonguç Akademi müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. Birçok öğrencinin fayda gördüğü bu Tonguç Akademi, aileler tarafından da en çok tercih edilen ek ders programı olmaktadır. Güncel olan dersleri sunduğu için ve öğrencilerin gelişmesini sağladığı için son derece tercih edilen ve ilgi gösterilen bir yayıncılık firmasıdır.

Tonguç Akademi Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0212 270 86 42

Arama Terimleri; Tonguç Akademi müşteri temsilcisi, Tonguç Akademi çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Tonguç Akademi irtibat telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir