Tommy Hilfiger Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

Tommy Hilfiger Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Tommy Hilfiger Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Amerikalı modacı Tommy Jacob Hilfiger tarafından 1983 yılında kurulan firma günümüzde dünyanın en büyük erkek giyim markası olarak görülmektedir. Oldukça başarılı ve ünlü bir modacı olan Hilfiger kendi tasarladığı ürünleri satmaya başlayarak dünyanın en önde gelen giyim markalarından bir tanesinin kurucusu olmuştur. 2010 yılında Phillips-Van Heusen grubun bünyesine katılmıştır.

Erkek giyim üzerine kurulan firma ayrıca çocuk ve bayan giyim üzerine de kaliteli ve birçok çeşitte tekstil ürünleri üretmektedir. Ülkemizde birçok satış noktasında aktif olarak ürünleri satılmaktadır. Mağazaların yanı sıra internet üzerinden de aktif olarak satışı yapılmaktadır. Tommy Hilfiger markasının maalesef ülkemizde iletişim numarası bulunmamaktadır. İletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır!

Tommy Hilfiger İletişim Formu

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetlerine ulaşabilmek için yukarıda yer alan linke tıklayarak internet üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Tommy Hilfiger çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Tommy Hilfiger iletişim bilgileri, Tommy Hilfiger telefon no, Tommy Hilfiger irtibat tel, Tommy Hilfiger canlı destek hattı, Tommy Hilfiger çağrı merkezi, Tommy Hilfiger şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla