Tommy Hilfiger Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

tommy-hilfiger-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Amerikalı modacı Tommy Jacob Hilfiger tarafından 1983 yılında kurulan firma günümüzde dünyanın en büyük erkek giyim markası olarak görülmektedir. Oldukça başarılı ve ünlü bir modacı olan Hilfiger kendi tasarladığı ürünleri satmaya başlayarak dünyanın en önde gelen giyim markalarından bir tanesinin kurucusu olmuştur. 2010 yılında Phillips-Van Heusen grubun bünyesine katılmıştır.

Erkek giyim üzerine kurulan firma ayrıca çocuk ve bayan giyim üzerine de kaliteli ve birçok çeşitte tekstil ürünleri üretmektedir. Ülkemizde birçok satış noktasında aktif olarak ürünleri satılmaktadır. Mağazaların yanı sıra internet üzerinden de aktif olarak satışı yapılmaktadır. Tommy Hilfiger markasının maalesef ülkemizde iletişim numarası bulunmamaktadır. İletişim kurmak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır!

Tommy Hilfiger İletişim Formu

Tommy Hilfiger Müşteri Hizmetlerine ulaşabilmek için yukarıda yer alan linke tıklayarak internet üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Tommy Hilfiger çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Yüksel Akgün Reply

    Tommy hilfigerden aldıgım gri yün v yaka kazak minik minik delikler var hangi avmden aldigimi hatırlamadigim faturayıda kaybetigim için kazagi degiştiremedim çok üzüldüm biliyosunuz kazaklarınız çok pahalı ne yapmam gerekir lütfen bana yardimcı olun çünkü yıllardır sizin fırmadan alişveriş yapıyorum Daha öncede başima böyle bir olay gelmişti trendyoldan aldigim için degiştirme yaptim bu gri kazagi n faturasını kaybettigim için nereden aldigimi bilmedigim için bir işlem yapamıyorum lütfen ilgilenin şimdiden çok teşeküe ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir