Tivibu Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Bir Türk Telekom markası olan Tivibu, 2010 yılında yayın hayatına başlamıştır. Çanaksız, antensiz ve kablosuz internet olan her ev ve iş yerinde kullanabileceğiniz sistem, IPTV teknolojisinin dijital televizyon haline dönmüş halidir. Görüntüler tamamen internet üzerinden çekilmektedir fakat özel bir port üzerinden gönderildiği için internet paketinizi tüketmemektedir. Adil kullanım kotası gibi işlemlerde uygulanmadığı için internet hızınızda düşme olmadan sorunsuzca kanalları izleyebilirsiniz.

2015 yılı itibariyle uydu üzerinden de yayına başlayan platform, evinde Türk Telekom internet hizmetleri kullanmayan izleyicileride hedef almıştır.

Günümüz itibariyle UEFA Avrupa ligi ve Şampiyonlar ligi maçlarının yayın hakları Tivibu da bulunmaktadır. Hollanda ve Rusya liglerinin de yayınları Tivibu üzerinden yapılmaktadır. 2010 yılında yapılmış olan Türkiye Süper Ligi yayın ihalesinde de Dijitürk ile kıran kıran bir çekişmeye giren Tivibu, az bir farkla ihaleyi Dijitürk’e kaybetmiştir.

Tivibu müşterisi iseniz yayınlarla ilgili sorunlarınız, web ve cep telefonu abonelikleri gibi işlemleriniz için Tivibu müşteri temsilcisine direk bağlanma ihtiyacına sahip olabilirsiniz. Bu durumda aşağıdaki verdiğimiz iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Telefon Numarası
444 5 375
0 212 306 10 00 (Alternatif numara)

Müşteri hizmetlerini numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 4 tuşuna basmanız yeterli.

Tivibu’yu cep telefonunuzdan, tablet bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan da izlemeniz mümkün. Bunun için Google Play veya Apple Store’dan telefonunuza Tivibu uygulamasını indirmeniz ve kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Tivibu müşteri hizmetleri ile internet üzerinden irtibat kurmak veya yeni abonelik almak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Tivibu Müşteri İletişim Formu

Bir Tivibu müşterisi olarak yaşadığınız sorunları, önerilerinizi ve şikayetlerinizi yazımızın altında bulunan yorum kutsuna yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Tivibu çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir