Teknosa Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Teknosa; 2000 li yılların başında hayatımıza girmiş olan şuanda Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biridir. Sabancı holding kuruluşu olan Teknosa 81 ildeki mağazaları ve internet sitesi ile tüketicilere hizmet vermektedir.

Telefon, bilgisayar, televizyon, tablet ve bir çok elektronik aletlerin yanı sıra; elektrikli ev aletleri, beyaz eşyalar, kişisel bakım ürünleri gibi tüketicilerin bir çok ihtiyacını karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Teknosa’dan alınan ürünler iade edilebilir mi?

14 gün içerisinde herhangi bir mazeret göstermeksizin cayma hakkınızı kullanarak iade etmeniz mümkün. Tek kullanımlık ürünler, kişisel bakım ürünleri (tıraş köpüğü, diş fırçası, epilasyon aleti vb.) ve kopyalanabilir ürünlerin (bilgisayar programı, dvd, cd vb.) ambalajı açıldığı taktirde cayma hakkında yararlanamazsınız.

Teknosa garanti süreci nasıl işliyor?

Almış olduğunuz bir ürün arızalı veya kusurlu ise mutlaka Teknosa yetkili teknik servis tarafından raporlanmalıdır. Bunun için ürününüzü en yakın Teknosa mağazasına götürebilir veya aşağıda yer alan iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 55 99

Teknosa Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Teknosa İletişim Formu

Teknosa çağrı merkezi aracılığı ile öneri, istek, şikayet gibi tüm  ürün değişimi ve garanti süreci hakkındaki tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine yukarıda belirtmiş olduğumuz iletişim formu sayesinde Teknosa müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz mümkün.

Teknosa Hangi Kargo ile Çalışıyor? (2018)

UPS kargo ile çalışmaktadır. Ürününüzün teslimatı esnasında mutlaka kimlik ibraz etmeniz gerektiğini unutmayın. 1. derecen akrabalarınızda kargonuzu teslim alabilirler. Ürününüzün kargoya verilip verilmediğini Teknosa kargo takip numaranız ile aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz.

Teknosa Kargo Takip Formu

Teknosa Hediye Çeki ve Kampanyalar

Hediye çekleri mağazalarda kullanılamaz. Sadece teknosa.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bir alışveriş sonrası kazandığınız hediye çeki mail adresinize gönderilir ve sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Teknosa.com çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir