TEB İletişim Telefon Numarası

1927 senesinde Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. adı ile kurulan Türk Ekonomi Bankası uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan bankalar arasında yerini almaktadır. Daha sonra Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınan banka böylelikle yerel bir banka olarak alanındaki faaliyetlerini göstermeye devam etmiştir. Böylelikle merkezini İstanbul şehrine taşıyan Türk Ekonomi Bankası’nın adı da değişmiş ve birçok yeniliğe kapısını açmıştır. 2005 senesinde ise BNP Paribas Group tarafından ortak olunan banka günümüzde bireysel ve firma alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Alanında birçok yenilik yapan Türk Ekonomi Bankası günümüzde müşterilerine sunduğu kredi imkanları ile adından sıkça bahsettirmektedir. İhtiyaç, taşıt, konut, tarım kredileri sunarak müşterilerine maddi olarak destekte bulunan banka bu kredileri düşük faizle vermekte ve vatandaşların maddi ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Mevduat ve yatırım gibi alanlarda da büyük fırsatlar sunan bankanın müşterisi olmak için Türk Ekonomi Bankası çağrı merkezini arayabilirsiniz.

TEB müşteri hizmetlerini arayarak banka hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilir yetkililerden problemleriniz için destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan TEB müşteri temsilcilerini arayarak bankanın sunduğu avantajlar ve fırsatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca TEB üzerinden çıkardığınız banka ve kredi kartlarınızın kaybolması durumunda da bankanın müşteri hizmetlerini arayabilir ve yeni kart talebinde bulunabilirsiniz.

TEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 200 0666

Arama Terimleri: TEB irtibat telefonu, TEB iletişim numarası, TEB telefon numarası, TEB çağrı merkezi, TEB müşteri hizmetleri, TEB canlı destek, TEB müşteri temsilcisi, TEB şikayet hattı,

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir