Swarm Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Foursquare tarafından 2014 yılı itibari ile kullanıma sunulan Swarm; bir sosyal medya platformudur. Günümüzün en çok ve aktiflikle sürekli kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri olan Swarm’da genel amaç kişilerin bulundukları konumu bildirerek arkadaşlarına bulunduğu yerden haberdar olmalarını sağlamak ve arkadaşlarının nerede olduklarını çok kolay bir biçimde bulunmasını sağlamaktır.

Daha önce Foursquare uygulamasında yapılan yer bildirimleri firmanın değişikliğe gitmesi ile birlikte Swarm’a bırakmıştır. Foursquare uygulamasında şuanda sadece mekan ile ilgili görüş bildirimi, puanlama, tavsiyeler ve mekan ile ilgili detaylar bulunmaktadır. Ancak Swarm’da ise bulunulan mekanda yer bildirimi yaparak kişinin arkadaşlarına anlık olarak bildirim gitmesidir.

Cihaz yani telefon konumuna göre yer bildirimi yapan Swarm’da check-in yapmak istediğinizde butona tıkladığınızda size en yakın ve orda olacağınızın olabilitesi en yüksek mekanlar sıralanmakta ve sizin seçmeniz gerekmektedir. Mekanı seçtikten sonra check-in yapabilir, şuanda orada bulunan tüm profilleri görebilir; arkadaş olarak eklemek istediğiniz kişileri ekleyebilirsiniz.

Birçok işlevi bulunan Swarm uygulamasının anlık mesajlaşma özelliği dahi bulunmaktadır. Öyledir ki yakınınızdaki ve aynı yerde yer bildirimi yaptığınız kişi ile anlık mesajlaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın yer bildirimlerine de kolayca yorum yapabilirsiniz.

Her sosyal medya platformlarında yaşandığı gibi Swarm uygulamasının kullanımı esnasında da kullanıcılar bir takım problemlerle karşılaşabilmektedirler. Bu yüzden kullanıcılar sorunun hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için Swarm çağrı merkezi numarası gibi araştırmalarda bulunmaktadır.

Swarm Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Ancak Swarm ın 444 lü veya 0850 li bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz Swarm iletişim mail adresi aracılığı ile tüm problemlerinizi Swarm yetkililerine aktarabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi hızlı bir şekilde bildirebilirsiniz.

Swarm İletişim Mail Adresi
[email protected]

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Swarm çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

14 comments

 1. Safak Türkmen Reply

  Hesabıma giremiyorum aytu Türk diye Hasan’ıma ulaşamıyorum

 2. Şafak Reply

  Bütün swarm hesaplarımı kapatım yenisini açmak istiyorum
  Artı aytu Türk diye bir Hesabım var giremiyorum

 3. Sedat bulut Reply

  Birisi benim numarami paylaşmiş acilen kaldırılmasini şstiyorum

 4. Muhammed Reply

  Chenk yapamıyorum hata veriyor bizim hatamız diye yazıyor bir gündür problem yaşıyorum hiç bir şekilde yapamıyorum sildim tekrar yükledim olmadı yardımcı olursanız sevinirim

 5. meryem Reply

  birisi benim telefon numaramı paylaşmış acilen kaldırılmasını istiyorum…

 6. Kadir Reply

  Ben swarmı kapatmayı istiyorum ama olmuyor yardımcı olurmusunuz

 7. Serhat Reply

  Merhaba kizimin adina sakincali hesap acmis onun kaldirilmasini istiyorum

 8. Mehmet Reply

  Bilmediğimiz birisi sude analcı ismiyle eşimim numarasını bu siteye koymuş bu hesabın ve numaranın ivedi bir şekilde kaldırılmasını istiyorum.

 9. Mehmet Reply

  Swarmda birisi eşimin telefonunu baylaşmış terbiyesiz bi şekilde sude analcı ismiyle acilen ivedi bi şekilde kaldırılmasını istiyorum.saygılarımla

 10. Döndü Reply

  Daha önce kullandığım iPhone cihazımda kurduğum swarm hesabım vardı bu hesabın mailini ve şifresini unuttum bağlı olduğu telefon numarası iptal durumda hesabı nasıl kapatabilirim

 11. Mahmut Reply

  Benim numaram la fake hesab acimişlar sizden ricam kapatirim ya yardimci olsun 05349721554 numarala

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir