Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sürat Kargo, kurulduğu zamandan beri kusursuz hizmet vermektedir. Şehirlerarası, şehirler içi ve ülkeler arası kargo ulaştırma hizmetleri vermiştir. Kağıt, koli, paket gibi her türlü iletilmesi gereken paketler iletilir. Bu hizmetleri sağlayabilmek için alıcı ve gönderici bilgileri yeterlidir. Bu bilgileri doğru bir şekilde vererek tüm kargo işlemlerinin devamı sağlanır. Sürat Kargo firmasının her şehirde onlarca şubesi bulunmaktadır. Yüzlerce de müşterisi bulunmaktadır. Diğer kargo firmalarına kıyasla daha çok tercih edilen bir firmadır. Kargo gönderim süreleri en az 1, en fazla 7 işgünü olarak belirtilmiştir. Hızlı ve kaliteli bir kargo firmasıdır. Bu yüzden en çok tercih edilen kargo firması olmuştur. Diğer hizmetler hakkında tüm sorularınız ve kargo takibi yapmak için Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

 

 

Sürat Kargo ile ilgili tüm soru, şikayet, istek ve önerileriniz için Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde ararsanız kolayca iletişim kurabilirsiniz. Tüm işlemleriniz ve kargo ile ilgili sorularınız için Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Müşteri yoğunluğu çok olduğu için telefonda bağlantı kurarken sorun yaşayabilirsiniz. Böyle durumlarda Sürat Kargo web sitesinde bulunan canlı destek kısmından kolayca iletişim kurabilirsiniz.

 

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 202 02 02

 

Arama Terimleri; Sürat Kargo çağrı merkezi, Sürat Kargo çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Sürat Kargo müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sürat Kargo müşteri hizmetleri, Sürat Kargo müşteri temsilcisi, Sürat Kargo canlı destek, Sürat Kargo telefon numarası, Sürat Kargo irtibat numarası, Sürat Kargo iletişim numarası, Sürat Kargo iletişim telefon numarası, Sürat Kargo şikayet hattı, Sürat Kargo müşteri destek hattı, Sürat Kargo takip iletişim

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir