Steam Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

steam-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Dünyaca ünlü oyun firması Valve tarafından yayınlanan Steam, oyuncuların oyunlarını toplu bir şekilde oynayabilmesi, online oyunları kolaylıkla oynayabilmesi, arkadaşları ile kolaylıkla iletişim kurabilmesi adına kurulmuş bir platformdur. Günümüzde Steam platformu üzerinde yaklaşık 10 binden fazla oyun ve 200 milyona yakın bir kullanıcı sayısı bulunmaktadır. Dünyanın en ünlü oyun dağıtım ve satış platformu olan Steam kendi alanında adeta rakipsiz olarak görülmektedir. Oyun severlerin internet üzerinden daha uygun fiyata ve güvenli bir şekilde oyunlarını satın alıp online olarak oynayabilmesine olanak sağlayan Steam son yıllarda artan oyun piyasasının en önemli kilit ismi olarak görülmektedir.

Her yıl Haziran aynın son haftasında ve Temmuz ayının ilk haftalarında düzenlediği indirim günleri ile birçok oyunu %90’lara varan indirimlerle satışa sunan Steam yaptığı bu kampanyalarla oyuncuların gözdesi olmaya devam etmektedir. Yalnızca bu dönemde değil her ay farklı oyunlarda indirim hatta ücretsiz olarak yayımlamaya devam eden Steam oyun dünyasının kuşkusuz en gözde platformu olarak görülmektedir. Yalnızca bilgisayar üzerinde değil Playstation ve Xbox gibi oyun konsollarında da kullanılmaktadır. Steam ve Valve firmalarına ulaşabilmek için aşağıda yer alan Steam Destek Merkezine iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Steam Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Steam İletişim Formu (Tıklayın)

Yukarıda yer alan linke tıklayarak satın aldığınız oyunlar hakkında detaylı bilgi alabilir, yaşadığınız herhangi sorunları, şikayet ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Steam çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

5 comments

  1. mustafa Reply

    steam a üye olmak istiyorum olmuyor her defasında aşağıda robot olmadığını doğrula diyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir