Sportive Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Sportive Türkiye’de spor giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak spor alanında bulunan mağazalarında birçok farklı alana ait ürünleri ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra internet sitesi üzerinden faaliyetlerine devam etmiştir. Sportive mağazası kendi markasına ait ürünlerin yanı sıra birçok farklı markaya ait ürünleri satışa sunmuştur. Sportive müşterilerine kadın, erkek ve çocuk giyim alanında bulunan ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında ayakkabı, bot, eşofman, tayt, gömlek, pantolon, mont, etek, elbise ve spor ayakkabısı gibi farklı renk, model, beden ve numaradan ürünleri bulunmaktadır. Sportive giyim sektörünün yanı sıra çanta, havlu, kemer, saat ve çorap gibi aksesuar alanında bulunan ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Sportive markası futbol, basketbol, yüzme ve tenis başta olmak üzere birçok farklı spora ait ürünleri de satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde bulunan mağazaları ile hizmet veren Sportive markasının ürünleri arasında Nike, Adidas, Reebok, New Balance ve Lumberjack markalarına ait ürünleri bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Sportive markasına ait mağazaların yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipariş kabul ederek müşterilerine kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünlerin iade veya değişim koşulları hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için 08.00 ile 20.00 saatleri arasında yetkililere danışabilirsiniz.

Sportive müşteri iletişim telefon numarası: 0850 222 09 49

Arama terimleri: Sportive müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Sportive çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir