Şöhret Kafası İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

16 Temmuz 2018 tarihinden bu yana Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşan Şöhret Kafası programının sunuculuğunu Eser Yenenler üstlenmektedir. Her pazartesi saat 20.00’da Kanal D’de yayımlanan programlarda çok eğlenceli anlar yaşanırken yarışmacılar da ödül için yarışmaktalar.

Son zamanlarda sıradanlaşan televizyon programlarından ayrılarak bambaşka formatla seyircilerin karşısına çıkan Şöhret Kafası’nda hayal bile edemeyeceğiniz derecede ilginç ve eğlenceli yarışmalar yer alıyor. Yıllardır televizyonlarda gördüğümüz ve adeta evimizin tatlı çocuğu haline gelen Eser Yenenler’de yarışma esnasında tüm izleyenleri gülmekten öldürüyor.

Günümüz ünlülerinin yaşamları ile eş değer olarak hazırlanan yarışma etaplarında yarışan yarışmacılar yarışma sonunda verilen ödülü almak için yarışacaklar. Yarışmanın etaplarından bahsedecek olursak şu şekildedir; kırmızı halı etabında yarışmacılar yürüme bandında hızla yarışacak ve engelleri aşarak Şöhretler Kulübü adı verilen yere ulaşacaklar.

Susuz Kaldım isimli etapta ise yukarıdan dev bir şişe ile dökülen suyu bardaklara doldurmaya çalışacaklar. Tamamen ünlülerin hayatlarından esinlenilmiş etaplar sonunda yarışmacı trambolinle zıplayıp doğru yer ve doğru zamanda Selfie çekebilirse yarışmayı kazanacak!

Şöhret Kafası Başvuru Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Şöhret Kafası WhatsApp Başvuru Hattı
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Şöhret Kafası iletişim numarası veya WhatsApp başvuru hattı numarası gibi bilgiler maalesef henüz yayınlanmamıştır. Ancak aşağıda bulunan Şöhret Kafası başvuru formu doldur bağlantısı üzerinden yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Şöhret Kafası Başvuru Formu Doldur

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Şöhret Kafası çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.