Snapchat Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

2011 yılının Eylül ayında Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından kurulan ve günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından birisi olan Snapchat; sadece akıllı telefon ve tabletlerde kullanılan bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz bir servis olan Snapchat’te genel olarak mantık anlık olarak çekilen fotoğraf veya videoların belirli bir süre ile arkadaş listesi ile paylaşılması durumudur.

Snapchat’e üye olan kişiler anlık olarak fotoğraf, video ve yazılı mesajı belirli süre aralıklarında arkadaş listesi ile veya kişisel olarak özel mesaj yolu ile gönderebilmektedir. Yayımlanan veya gönderilen mesajlar en fazla 24 saat içinde silinmektedir. Fotoğraf ve videolar arkadaş listesinde yeniden oynatılabilirken özel mesaj yolu ile sadece 1 kere 10 saniyelik süre içerisinde gösterilmektedir.

Snapchat oldukça gelişmiş bir uygulama olmasının yanı sıra özellikleri ile kuruluş amacını kanıtlar niteliktedir. Öyledir ki arkadaş listenizde herhangi bir kişinin yayınladığı veya özel mesaj yolu ile size özel olarak gönderilen fotoğraf, video veya özel mesajın ekran görüntüsünü kullanıcı aldığı anda mesajı gönderen kişiye ekran görüntüsü alındığına dair bildirim gitmektedir.

Sosyal medya ve internet kullanımının oldukça yaygınlaştığı şu dönemlerde her sosyal medya uygulaması kullanımında olduğu gibi Snapchat kullanımında da kullanıcılar bir takım teknik sorunlar ve problemlerle karşılaşabilmektedir. Tam bu noktada Snapchat kullanıcıları daha hızlı ve daha net çözüm alabilmek için Snapchat çağrı merkezi telefon numarası araştırmasına girmektedir.

Snapchat Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Snapchat in 444 lü veya 0850 li Snapchat müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda sizlerle paylaştığımız Snapchat destek merkezi bağlantısı aracılığıyla yaşadığınız tüm sorunlarla ilgili başlıkları bulabilir; sorununuz ile ilgili daha hızlı çözüme kavuşabilirsiniz.

Snapchat İletişim Destek Merkezi

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Snapchat çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Zehra nur Topal cık Reply

    Merhaba ben snapchat kullaniyorum ama yanlışlıkla telefondan silindi ve bir sürü fotoğraflar vardı. Geri yükledik ama fotoğraflar geri gelmedi hesabı girdik ama fotoğraflar geri gelmedi buna bir çözüm yolu bulabilir miyiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir