Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Şekerbank tam olarak 1953 senesinde Eskişehir’de kurulmuştur. Pancar Kooperatifleri Bankası adı ile hizmet vermeye başlayan bankanın temel amacı şeker pancarı üreticilerine finansal anlamda destek sağlamaktı. 1956 senesinde Ankara’ya taşınan banka böylelikle adını ‘Şekerbank’ olarak değiştirmiştir. Banka 1993 senesinde ise resmi olarak özelleştirilmiştir ve 2004 senesinde ise genel merkezini İstanbul şehrine taşımıştır. Türkiye’de oldukça popüler bankalar arasında yer alan Şekerbank’ın tam olarak 252 adet şubesi bulunmaktadır. 9 bölge müdürlüğü ve bir adet de yurt dışı temsilciliği bulunan Şekerbank tam olarak 62 şehirde hizmet vermektedir. 3 binden fazla kişiye istihdam sağlayan Şekerbank’ın aynı zamanda Şeker Yatırım, Şeker Finans, Şeker Factoring, Şeker Leasing ve Şekerbank Kıbrıs Ltd. gibi iştirakleri bulunmaktadır. Günümüzde KOBİ, esnaf/işletme, bireysel, tarım, kurumsal, ticari alanlarda hizmet veren Şekerbank her geçen gün sunduğu fırsatlar ile müşteri sayısını arttırmaya devam etmektedir. Bankanın sunduğu fırsatlar hakkında daha çok detay edinmek istiyorsanız Şekerbank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Şekerbank müşteri hizmetlerini arayarak kaybolan kredi/banka kartınızın ihbarını verebilir ve yeni kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Müşterileri için mevduat & yatırım ürünleri, bireysel kredi, emekli bankacılığı gibi hizmetlerde bulunan Şekerbank iletişim numarası müşterilerinin şikayetlerini ve sorunlarını çözmek ve onlara yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

Şekerbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 78 78

444 78 78

Şekerbank İletişim Formu

Arama Terimleri: Şekerbank irtibat telefonu, Şekerbank canlı destek, Şekerbank müşteri temsilcisi, Şekerbank şikayet hattı, Şekerbank iletişim numarası, Şekerbank telefon numarası, Şekerbank çağrı merkezi, Şekerbank müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir