Sefamerve Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği hazır giyim platformlarından birisi olan Sefamerve kurulduğu yandan bu yana büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başarmıştır. Birkaç yıl önce internet üzerinden hizmet vermeye başlayan Sefamerve kısa bir süre içerisinde büyük bir ziyaretçi sayısına ulaşarak alanında en popüler e-ticaret sitelerinden birisi olmayı başarmıştır. Muhafazakar giyinen kadınlar için elbise, ferace, tunik, abiye, triko, eşofman, trençkot, pantolon, etek, tişört, namaz elbisesi, hırka, yelek, gömlek gibi kıyafetler üreten firma aynı zamanda ayakkabı, çanta ve aksesuar gibi satışlar da yapmaktadır. Ayrıca başörtüsü, eşarp ve şal gibi ürünler de tasarlayan Sefamerve, şık tasarımları ve kaliteli ürünleri ile adından sık sık bahsettirmeye devam etmektedir. Günümüzde en çok sevilen muhafazakar kadın giyim platformlarından birisi olan Sefamerve her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Eğer firma hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız Sefamerve müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetine ve görüşlerine önem veren Sefamerve sitesi onların şikayetlerini dinlemek ve problemlerine çözüm bulabilmek için Sefamerve çağrı merkezini oluşturmuştur. Sefamerve iletişim numarasını arayarak firmadan satın aldığınız ürünlerin değişimi ve iadesi ile ilgili taleplerde bulunabilir ve firmanın yetkilisiyle konuşabilirsiniz. Her geçen gün alanında büyümeye devam eden Sefamerve sitesinin müşteri temsilcileri hafta içi mesai saatleri içerisinde müşterilerine kesintisiz destek vermektedir.

Sefamerve Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 200 04 50

Arama Terimleri: Sefamerve irtibat telefonu, Sefamerve canlı destek, Sefamerve telefon numarası, Sefamerve şikayet hattı, Sefamerve iletişim numarası, Sefamerve çağrı merkezi, Sefamerve müşteri hizmetleri, Sefamerve müşteri temsilcisi,

 

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir