Seda Sayan'la Canlı Yayın Telefon Numarası | İletişim Numaraları

Seda Sayan’la Canlı Yayın Telefon Numarası

Seda Sayan’la Canlı Yayın Telefon Numarası

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın uzun yıllar sunduğu sevilen program Evleneceksen Gel, Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşmaktaydı. 2017’nin sonlarına doğru çıkan torba yasa sebebiyle evlilik programlarının yayından kaldırılması söz konusu oldu. Kosenpt değişikliğine giden program seyircisi ile Seda Sayan’la ismiyle buluşmaya devam ediyor.

Toplumun çözülmeyen sorunlarına derman olmak, kanayan yaralarını masaya yatırmak için hafta içi her gün 15.00 da yayınlanan programda artık Uğur Arslan bulunmuyor.

Seda Sayan ile Uğur Arslan neden ayrıldı?

Bir çok seyirci tarafından merak edilen konuyu sizler için araştırdık. Sosyal medya üzerinden bir çok dedikodu dönüyor olsa da işin aslı, ikilinin beraber yürüttükleri programda istenilen reytingin alınamaması. Kendi aralarında ikisi de ayrı ayrı program yapma kararı alarak yollarını ayırdılar.

Seda Sayan yeni programı Seda Sayan’la devam etmekte olup Uğur Arslan’ın yeni programı Uğurla Fenomen Avı’nın akıbetinin ne olacağı şuanda bilinmiyor.

Seda Sayan’la programı çözüm odaklı yayınları ile, Türkiye’nin dört bir tarafına gerçekleştirdiği canlı bağlantılar ve uzman ekibiyle gizemleri aydınlatmaya devam ediyor. Size programa konuk olmak, kayıp yakınlarınızı bulmak, işlenen konulardaki bilgilerinizi aktarmak için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Seda Sayan’la Canlı Yayın Bağlantı Telefon Numarası
0212 702 90 90

Programa Whatsapp numarası ile katılım sağlamanız mümkün. İsterseniz programa başvurmak için, isterseniz günün konusuna katılımda bulunmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

Seda Sayan’la Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0549 214 10 10

Seda Sayan’la Facebook İletişim

Program hakkında görüş, öneri, düşünce veya katılım başvurularınız hakkında paylaşımları yazının alt tarafında bulunan yorum kutusu ile bizlere gönderebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Seda Sayan'la çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Seda Sayan'la iletişim bilgileri, Seda Sayan'la telefon no, Seda Sayan'la irtibat tel, Seda Sayan'la canlı destek hattı, Seda Sayan'la çağrı merkezi, Seda Sayan'la şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla