Seda Sayan’la Canlı Yayın Telefon Numarası

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın uzun yıllar sunduğu sevilen program Evleneceksen Gel, Show Tv ekranlarında seyirci ile buluşmaktaydı. 2017’nin sonlarına doğru çıkan torba yasa sebebiyle evlilik programlarının yayından kaldırılması söz konusu oldu. Kosenpt değişikliğine giden program seyircisi ile Seda Sayan’la ismiyle buluşmaya devam ediyor.

Toplumun çözülmeyen sorunlarına derman olmak, kanayan yaralarını masaya yatırmak için hafta içi her gün 15.00 da yayınlanan programda artık Uğur Arslan bulunmuyor.

Seda Sayan ile Uğur Arslan neden ayrıldı?

Bir çok seyirci tarafından merak edilen konuyu sizler için araştırdık. Sosyal medya üzerinden bir çok dedikodu dönüyor olsa da işin aslı, ikilinin beraber yürüttükleri programda istenilen reytingin alınamaması. Kendi aralarında ikisi de ayrı ayrı program yapma kararı alarak yollarını ayırdılar.

Seda Sayan yeni programı Seda Sayan’la devam etmekte olup Uğur Arslan’ın yeni programı Uğurla Fenomen Avı’nın akıbetinin ne olacağı şuanda bilinmiyor.

Seda Sayan’la programı çözüm odaklı yayınları ile, Türkiye’nin dört bir tarafına gerçekleştirdiği canlı bağlantılar ve uzman ekibiyle gizemleri aydınlatmaya devam ediyor. Size programa konuk olmak, kayıp yakınlarınızı bulmak, işlenen konulardaki bilgilerinizi aktarmak için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Seda Sayan’la Canlı Yayın Bağlantı Telefon Numarası
0212 702 90 90

Programa Whatsapp numarası ile katılım sağlamanız mümkün. İsterseniz programa başvurmak için, isterseniz günün konusuna katılımda bulunmak için aşağıdaki numarayı kullanabilirsiniz.

Seda Sayan’la Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0549 214 10 10

Seda Sayan’la Facebook İletişim

Program hakkında görüş, öneri, düşünce veya katılım başvurularınız hakkında paylaşımları yazının alt tarafında bulunan yorum kutusu ile bizlere gönderebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Seda Sayan'la çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

4 comments

 1. Yurdagül Reply

  Seda ablacım merhabalar ben kendim için sizden yardım diliyor ve yalvarıyorum benim onbir yıldır çocuğum olmuyor maddi sıkıntılardan dolayı tüp bebek yaptıramıyorum budurum beni çok yıpratıyor ve içim yanıyo zahide ablanın dokdoru bulent hocaya gitmek istiyorum ama gidemiyorum sizden allah için yardım diliyorum kurban oluyum sesimi duy ablacım??

 2. volkan ucar Reply

  ben volkan ucar 5gundur esım kayıp haber alamıyorum bana yardımcı olabılırmısınız olursanız sevınırım televızyona cıkmak ısterım cep nom05456928004

 3. Agayev Cavid. ..Azərbaycan Reply

  Sada ablacim səndən yardım istuyorum. ..ben musiqiciyim. ..keman caliyorum…lütfən bana
  Yardımçı olun. ..

 4. Gülbahar keskinkaya Reply

  Seda abla ne olur yardım ci olun Allah rızası için dayanacak gücüm kalmadı artık bittim ben boğazıma kadar borcumuz var evimiz kira bankaya 50 milyar borcumuz var çocuklarım istekleri karşılayamıyor anneyim anneyim çok çaresiz m eşyalar kırık yerde yatıyor uz iki çocuğum var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir