Samsung Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1 Mart 1938 yılında Lee Byung-Chul tarafından Güney Kore merkezli olarak kurulan Samsung; dünyanın en büyük teknoloji markasıdır. Giyim, kimyasallar, tüketici elektroniği, elektronik bileşenler, tıbbi ekipman, hassas aygıtlar, iletkenler, gemiler, telekomünikasyon ekipmanları gibi sektörlerde aktif olarak üretim, geliştirme ve satış sonrası destek veren Samsung; ayrıca dünyanın en büyük telefon üreticisi olarak bilinmektedir.

Evimizde bulunan beyaz eşyalar ve mutfak ürünlerinden günümüz çağının vazgeçilmezleri akıllı telefonlara kadar hayatımızın her alanında olan Samsung; ‘Bu evde Samsung var!’ mottosu ile operasyonlarına devam etmektedir. Samsung Electronics, Samsung Life Insurance, Samsung Fire & Marine Insurance, Samsung Heavy Industries, Samsung C&T, Samsung SDS, Samsung Techwinvb. gibi alt grup şirketleri de bulunan Samsung’un en büyük alt şirketi Samsung Electronics’tir.

Dünyanın birçok ülkesinde yüzlerce hatta binlerce ödül almaya hak kazanan Samsung; Dijital kamera, DVD, Blu-Ray, VCD, Uydu alıcısı, DVD-CD üretimi, Beyaz eşya (Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi), Bina yönetim sistemleri gibi teknolojik ürünleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Sadece bu teknolojik alanlarda değil; Reklamcılık, inşaat, eğlence, finansal hizmetler, konukseverlik, bilgi ve iletişim teknolojisi hizmetleri, tıbbi hizmetler, perakende gibi alanlarda da aktifliğini sürdürmektedir.

Teknoloji alanında her sektörde gün geçtikçe daha da büyüyerek lider konuma gelen Samsung, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Model çeşitliliği, kalitesi, güvenilirliği ve bütçe dostu cihaz alternatifleri ile her cebe hitap etmektedir.

Her teknoloji ürünün kullanımında olduğu gibi Samsung ürünlerinin kullanımı sırasında da bir takım sorun ve problemler baş göstermektedir. Bu yüzden Samsung, Türkiye’de bulunan kullanıcılarına daha iyi destek verebilmek için Samsung müşteri hizmetleri merkezini kurmuştur.

Samsung Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 11 (Hafta içi her gün saat 08:00 – 22:00 arası hizmet vermektedir.)

Samsung un 444 lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Samsung hizmetlerine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; Samsung marka ürününüzde yaşadığınız tüm teknik problemleri bildirerek detaylı bir şekilde teknik destek alabilir, Samsung ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, Samsung ürününüzün kullanımı hakkında aklınıza takılan sorulara cevap alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden Samsung’a kolayca bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Samsung çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. İbrahim Reply

    Ulaşsanız ne olur yardımcı olmak yerine işi yokuşa sürüp bezdiriyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir