Sahibinden.com Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

1 Eylül 2000 yılında Aksoy Group tarafından kurulan Sahibinden.com, ülkemizin en büyük ilan tarzında olan e-ticaret platformlarından birisidir. Daha çok gayrimenkul ve ikinci el araba sektöründeki ilanlarla bilinirliği olan Sahibinden.com’da diğer e-ticaret platformlarında olduğu gibi yüzlerce ürün kategorileri altında yüz binlerce ilan bulunmaktadır. Günde milyonlara ulaşan ziyaretçi sayısına ücretsiz ilan verebileceğiniz Sahibinden.com’da birçok avantaj ve fırsat sizleri bekliyor.

Satıcıları ve alıcıları bir arada toplayan Sahibinden.com’da birçok ilan özelliği bulunmaktadır. Bireysel ve Kurumsal olmak üzere iki ayrı üyelik tipinde ilanlar açıp satışlar yapabileceğiniz Sahibinden.com’da bireysel olarak açtığınız belirli sayıda ilanlar ücretsizdir. İlanın mega ilan olması, ilanı öne çıkartma, ilana küçük resim ekleme gibi opsiyonların uygun bir ücretle kullanıcılara sunulduğu Sahibinden.com’da ilanınızı en uygun biçimde ve en alıcılı hali ile yayınlamanıza olanak sağlamaktadırlar.

E-ticaret alanında en iyi platform olarak yıllardır ödüller alan Sahibinden.com, kullanıcılarının kullanım kolaylığına ve erişebilirliğine önem göstermekle beraber sadeliği tercih etmiştir. Kurumsal alanda satış yapacak olan firmalar için aylık belirli miktarda abonelik ücreti ödenerek üye olunması sağlanmıştır. Kurumsal üyelik sayesinde ek ücretlere tabi olmadan sayı sınırı olmadan rahatlıkla ilanlarınızı açabilir, birçok seçenek ve öne çıkarma işlemi ile ilanlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca Sahibinden.com’da güvenli ticaret olarak nitelendirilen ‘GET’ sistemi bulunmaktadır. Buna göre, Sahibinden.com üzerinden satın alacağınız herhangi bir ürünü satıcı GET ilan özelliği ile satıyorsa ürünü satın aldıktan sonra ürünün ücreti Sahibinden.com havuzuna yatmaktadır. Alıcı kişisi ürünü teslim aldığında ilanda yazılanlar ile tutarlı bir ürün olduğunu kabul eder ve Sahibinden.co üzerinden ürünü onaylar ve tutar satıcıya aktarılır.

Herhangi bir dolandırılma olaylarına karşı yapılan bu uygulama birçok kullanıcının ilgisini çekmektedir ve binlerce kişi tarafından aktif olarak bu ticaret sistemi kullanılmaktadır.

Sahibinden.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 850 222 44 44

Sahibinden.com’un 444 lü ve 0850 li bir Sahibinden müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Sahibinden.com müşteri temsilcisine bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; ilan yayınlama hususunda yaşadığınız teknik problemleri iletebilir, üyelik ödemesi ile ilgili problemleri iletebilir, üyeliğinizle ilgili yaşadığınız problemleri temsilciye iletebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi yine bu hat üzerinden iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Sahibinden.com çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir