Rossmann İletişim Telefon Numarası

Rossmann mağazaları tam olarak 1972 senesinde Almanya’da kurulmuştur. Dirk Rossmann tarafından kurulan Rossmann mağazalarında kişisel bakım ve sağlık ürünlerini perakende olarak satın alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Avrupa kıtasında adından sık sık bahsettirmeyi başaran Rossmann mağazaları günümüz itibari ile Polonya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Arnavutluk gibi ülkelerde hizmet vermektedir. Türkiye’de de hizmet vermekte olan Rossmann’ın 4500’den fazla mağazası bulunmaktadır. 50 binden fazla çalışanı ile hizmet vermekte olan Rossmann’ın Türkiye içerisinde 113 mağazası bulunmaktadır. Kısa bir süre içerisinde makyaj, cilt bakım, kişisel bakım, temizlik, anne & bebek, sağlık & gıda, ev & yaşam, doğal & vegan kategorilerine ait ürünler bulabilirsiniz. Rossmann mağazaları içerisinde Maybelline New York, L’Oreal Paris, New Well, Rival De Loop, Note, Rimmel London, Pastel, Golden Rose gibi ünlü markaların ürünlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz. Rossmann çağrı merkezini arayarak markanın kampanyaları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve bu alanda çalışmalar yapmakta olan Rossmann müşteri hizmetleri hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. Rossmann iletişim numarası üzerinden firmanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir ve mağazadan satın aldığınız ürünlerin şikayetinde bulunabilirsiniz. Rossmann’ın internet sitesini ziyaret ederek Rossmann mağazalarında bulunan ürünleri kolay bir şekilde satın alabilir ve sitede karşılaştığınız sorunları Rossmann müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

Rossmann Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0212 465 64 60

Rossmann İletişim Formu

Arama Terimleri: Rossmann irtibat telefonu, Rossmann iletişim numarası, Rossmann telefon numarası, Rossmann çağrı merkezi, Rossmann müşteri hizmetleri, Rossmann canlı destek, Rossmann müşteri temsilcisi, Rossmann şikayet hattı,

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir