QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

QNB Finansbank tam olarak 1987 senesinde Hüsnü Özyeğin tarafından bir bankadır. 2006 senesinde National Bank of Greece tarafından satın alınan banka 2016 senesinde ise Katar Uluslararası Banka tarafından satın alınmıştır. Türkiye’de hemen hemen her şehirde şube açan QNB Finansbank’ın abone sayısı oldukça fazladır. Müşterileri için düzenlediği kredi imkanları ile en çok tercih edilen bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, Türkiye’de en çok saygı duyulan bankalardandır. Günümüzde bireysel, kobi, ticari gibi alanlarda hizmet vermekte olan QNB Finansbank, müşterilerine her konuda yardımcı olmak onların ihtiyaçlarına göre kredi kampanyaları düzenlemektedir. Ayrıca yüksek miktarda mevduat faizi vererek müşterilerinin yatırım yapmasını sağlayan QNB Finansbank, her geçen gün büyümeye devame etmektedir. Bankanın şubeleri ve ATM’leri günümüzde her ilde bulunmaktadır. Eğer siz de QNB Finansbank bankasının düzenlemiş olduğu kampanyalardan faydalanmak istiyorsanız QNB Finansbank çağrı merkezini arayarak kendinize hesap açtırabilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak aynı zamanda kredi ya da banka kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca kartınızın çalınması ya da kaybolması sonucunda QNB Finansbank iletişim numarasını arayarka bankanızdan yeni kart talep edebilirsiniz. Müşterileri için oldukça cazip ve kazançlı kampanyalar düzenleyen QNB Finansbank’ın kampanyaları hakkında daha fazla detay öğrenmek için bankanın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

QNB Finansbank Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 09 00

QNB Finansbank İletişim Formu


Arama Terimleri: QNB Finansbank irtibat telefonu, QNB Finansbank canlı destek, QNB Finansbank müşteri temsilcisi, QNB Finansbank şikayet hattı, QNB Finansbank iletişim numarası, QNB Finansbank telefon numarası, QNB Finansbank çağrı merkezi, QNB Finansbank müşteri hizmetleri

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir