PTTCell Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Ülkemizin en köklü iletişim ve haberleşme kurumu olan PTT tarafından 2013 yılında Türk Telekom ile yapmış oldukları altyapı ortaklığı sonucunda oluşturduğu Pttcel; ülkemizde telekomünikasyon hizmeti veren mobil operatör markalarından birisidir. Uygun fiyatları, bol içerikli tarife ve paketleri, kampanyaları ve müşteri memnuniyetine dayalı politikası ile birçok aboneye sahiptir.

Yüksek kalitede hizmeti en uygun fiyat ile müşterileriyle buluşturmayı amaçlayan Pttcell, 5 yılı aşkın süredir müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Faturalı Tarifeler, Faturalı Paketler, Faturasız Tarifeler, Faturasız Paketler ve Yurt Dışı Hizmetleri olarak 5 ayrı kategoride hizmet veren PTTcell, yüksek çekim gücü ile de bilinmektedir.

PTTCell Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 6 788

PTTCell in 444 lü çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla Pttcell müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; mobil hattınız ile ilgili bilgi alabilir, tarife değişikliği yapabilir, fatura detaylarınızı öğrenebilir, TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetleri yine PTTCell çağrı merkezi yetkilisine kolayca iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
PTTCell çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir