PTT Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Ülkemizin en eski kuruluşlarından biri olan PTT’nin açılımı uzun yıllar Posta Telefon Telgraf idi. 2013’te mecliste onaylanana yasa sonrası Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi olarak isim değişikliği olmuştur.

Temelleri Osmanlıya dayanan PTT’nin gelişen teknolojileri takip edip döneme ayak uydurması hala ayakta kalmasına yardımcı olmuştur. Bildiğiniz üzere akıllı telefonların, internet ve gsm operatörlerinin kullanımının hızla artması sonucu neredeyse hiç mektup ve telgraf gönderen kalmadı diyebiliriz.

Hizmet alanını genişleten PTT’nin günümüzde verdiği hizmetleri şöyle Sıralayabiliriz. PTTCell, PTT Kargo, ePttAVM, PTT Çocuk, PTT Kitap ve PTT Sigorta.

Günümüzde karayollarından kullanılanmakta olan geçiş sistemleri HGS ve OGS gibi sistemlerde PTT ye bağlıdır. Ödeme ve diğer tüm işlemleriniz için PTT gişelerini kullanabilirsiniz.

PTT Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 1 788

PTT’nin 444 lü numarasını arayarak gerek kargo, gerek telefon hatları gerek diğer servisler için yönlendirileceksiniz. Hangi birimle görüşmek istiyorsanız telesekretere veya müşteri temsilcisine ileterek işlemlerinizi kısa sürede çözebilirsiniz.

PTT çağrı merkezinin haftanın 7 günü ve 24 saati hizmet verdiğini belirtmekte fayda var. PTT servislerinde yaşadığınız sorun ve şikayetleriniz için aşağıda bulunan yorum formunu kullanarak bizlere bildirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
PTT çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir