Profilo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

profilo-musteri-temsilcisi-telefon-numarasi

Dayanıklı Ev Aletleri ile sloganı ile tanınan Profilo firması 1976 yılında İstanbul’da kurulan elektronik ürünler ve beyaz eşya üreticisidir. Ürettiği beyaz eşyalarla Avrupa’da oldukça fazla müşterisi bulunan firmanın birçok fabrikası Marmara Bölgesi’nde bulunmaktadır. Yahudi asıllı Türk iş adamı Jak Kamhi tarafından kurulan firma 1995 yılından itibaren BSH şirketler bünyesi altında bulunmaktadır. Ülke genelinde toplam 1200’den fazla yetkili servise sahip olan firma Avrupa başta olmak üzere birçok dünya ülkesine beyaz eşya ve elektronik ev aletleri ihraç etmektedir. Buz dolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ütü, klima, elektrik süpürgesi, ankastre ürünleri, su ısıtıcısı, küçük ev aletleri ve küçük mutfak eşyaları başta olmak üzere birçok ürün yelpazesine sahiptir.

Türkiye’nin birçok noktasında mağazasında ve teknoloji marketlerde aktif olarak satılan Profilo ürünleri birçok müşteri tarafından tercih edilen bir markadır. Özellikle ülkemizde en çok satış yapan beyaz eşya markaları arasında bulunan Profilo firması ülkemizin en önde gelen dünya çapında markalarından bir tanesidir. Profilo firması müşterilerine daha iyi bir hizmet sunabilmek adına müşteri hizmetlerini hizmete sunmuştur.

Profilo Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 77 66

Profilo Müşteri Hizmetlerine yukarıda yer alan iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Direk olarak müşteri hizmetlerine bağlanmak için numarayı çevirdikten sonra 1 tuşuna basmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, soru, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Profilo Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
profilocagriyonetimmerkezi@bshg.com

Profilo müşteri hizmetlerine telefon numarasının yanı sıra yukarıda yer alan mail adresinden de ulaşabilmeniz mümkündür.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Profilo çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.