Pierre Cardin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pierre Cardin Fransa’ya ait giyim sektöründe hizmet veren markadır. İlk olarak 1950 yılında erkek giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra mağazalarındaki artış sonucu kadın ve erkek giyim alanında birçok farklı ürünü satışa sunmuştur. Türkiye’de faaliyetlerine Aydınlı Grup tarafından başlayan Pierre Cardin markasına ait ürünler arasında erkek giyim için pantolon, kaban, gömlek, pijama, takım elbise, mont, eşofman ve ceketlerinin yanı sıra kadınlara özel  gömlek, etek, pantolon, şort, elbise, kaban ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Pierre Cardin markası aksesuar alanında bulunan ayakkabı, çanta, kemer, eşarp, kravat, valiz, çorap, bere ve cüzdan gibi ürünleriyle hizmet vermektedir. Giyim sektörüne ek olarak Pierre Cardin Home adı altında müşterilerine nevresim takımları,  battaniye, yatak örtüleri, yemek takımları, tencere setleri, baharatlıklar ve kahve fincanları ile müşterilerine ev tekstilinde de birçok farklı model ve renkten ürünlerini satışa sunmuştur. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren Pierre Cardin markasının Türkiye genelinde birçok şehirde mağazaları bulunmaktadır. Mağazaları sayesinde ürünlerini satışa sunan Pierre Cardin mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden de sipariş kabul etmektedir. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışverş yapma imkanı sunan Pierre Cardin ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Pierre Cardin müşteri iletişim telefon numarası: 444 60 44

Arama terimleri: Pierre Cardin müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Pierre Cardin çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir