Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koninklijke Philips Electronics N.V. yani Philips, 15 Mayıs 1891 tarihinde Gerard Philips tarafından Hollanda merkezli olarak kurulmuş günümüzün bilişim markasıdır. Dünyanın en büyük elektronik markalarından biri olma niteliğini taşıyan Philips dünyanın dört bir yanındaki ülkere ürün dağıtımı, satışı ve desteğinde hizmet vermektedir. Bugün Philips, toplamda 60 farklı ülkeye ürünlerini tedarik etmektedir.

Tüketici elektroniği, Ev aletleri, Aydınlatma, Kişisel bakım ürünleri ve Medikal sistemler gibi elektronik ürün gruplarında faaliyet gösteren Philips; kaliteli ürün yapısı, müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası, satış sonrası ilgili desteği ve uzun ömürlü kullanım olanakları ile dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen elektronik markalarından biri olmayı başarmıştır.

Philips’in hizmet verdiği ürün gruplarının tümü şu şekildedir; TV Monitörler Projektörler Medya oynatıcılar, Ses sistemleri Ev sineması Kulaklıklar Portatif ses, Cep telefonu ve tabletler Sabit telefonlar Ses kayıt cihazı Bilgisayar aksesuarları Veri depolama, Kablolar ve bağlantı Ses ve video Piller ve şarj cihazları Güç çözümleri Cep telefonu aksesuarları, Yüz – tıraş makineleri Yüz şekillendirici ve bakım setleri SAÇ kesme makineleri ERKEK VÜCUT bakım setleri Aksesuarlar ve yedek parçalar, Saç bakımı, Tüylerin alınması, Yemek makineleri ve yemek takımları Emzikler Bebek telsizleri ve termometreler, Göğüs pompası ve bakım Biberonlar ve emzikler Damlatmaz çocuk bardakları Başlangıç ve bebek hediye setleri, Su Isıtıcılar Yemek Hazırlama Yemek Pişirme, Ütü, Elektrikli Süpürge, Aydınlatma ve Aksesuarlar.

Philips Televizyon Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 44 66

Philips Ev Aletleri, Kişisel Bakım ve Philips Avent Anne & Bebek ürünleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 222 7 445

Philips Monitörler ve Signage Solutions Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 444 4 832

Philips Aydınlatma Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 390 1 922

Philips Medikal Sistemler Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 0 637

Philips Ses ve Görüntü Sistemleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 220 9969

Philips Cep Telefonları Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 577 7330

Yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi Philips in 444 lü ve 0850 li olmak üzere ürün gruplarına göre ayrılmış bir biçimde birçok çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu numaraları arayarak yaşamış olduğunuz tüm problemleri Philips müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirip bildirebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi de yine bu hat üzerinden müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Philips çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir