Olay Yeri Balçiçek İlter Canlı Yayın Telefon Numarası

Balçiçek İlter, 1973 Bursa doğumlu Televizyon sunucusu ve aynı zamanda gazetecidir. ODTÜ mezunu olan Balçiçek İlter, eğitimini Psikoloji üzerine tamamlamıştır. Sabah gazetesi, Habertürk, Cosmopolitan dergisi gibi, kariyerini büyük basın organları doldurmaktadır.

Günümüzde Star Tv de “Olay Yeri Balçiçek İlter” isimli programı yapmaktadır. Yıllardır alışık olduğumuz konseptte kayıpları bulmak, faili meçhul cinayetleri aydınlatmak, ihtiyaç sahiplerine yardım etmek üzerine kurulmuş yayınlar gerçekleştirmektedir. Sabah kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Balçiçek İlter ile Olay yeri; hafta içi her gün 13:00 da yayına girmektedir.

Yayın akışı sırasında veya akış haricinde ulaşabileceğiniz iletişim numaralarını aşağıda paylaşıyoruz. Balçiçek İlter ile Olay Yeri programına konuk olmak, yayında ki olaylarla ilgili bir delil sunmak veya farklı görüş ve önerileriniz için iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Olay Yeri Balçiçek İlter Yayına Bağlanma Numarası
0 212 702 22 22

Görsel veya video olarak olayı aydınlatabilecek bir veriniz var ise, veya yayın akışı haricinde programa katılmak istiyor iseniz, aşağıda vermiş olduğumuz Whatsapp numarası üzerinden de yayın ekibine ulaşmanız mümkün.

Olay Yeri Balçiçek İlter Whatsapp İletişim Numarası
0542 201 11 11

Balçiçek hanıma ulaşabileceğiniz bir diğer yol ise sosyal medya hesapları. Aşağıda vereceğimiz Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarından da özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Vermiş olduğumuz Facebook adresi programın resmin sayfası olup, Twitter ve Instagram hesapları Balçiçek İlter’in kişisel hesaplarıdır.

Olay Yeri Balçiçek İlter Facebook Adresi
Balçiçek İlter Kişisel Instagram Adresi
Balçiçek İlter Kişisel Twitter Adresi

En hızlı yoldan Balçicek İlter ile iletişime geçmek için Whatsapp numarasını kullanmanızı tavsiye ederiz. Yayınlar ile ilgili görüş, düşünce ve önerilerinizi yazımızın altında yorum olarakta ekleyebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Olay Yeri Balçiçek İlter çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir