Odeabank İletişim Telefon Numarası

Odeabank Türkiye’de bankacılık sektöründe hizmet veren yabancı sermayeli mevduat bankalarından biridir. İlk olarak Bank Audi SaI tarafından 100% oranında ortaklık sonucu 2012 yılında kurulmuştur. Daha sonra Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen izin sonucunda faaliyetlerine başlamıştır. Bireysel ve kurumsal alanda hizmet veren Odeabank müşterilerine kredileri, vadeli ve vadesiz hesapları gibi ürünleri sayesinde bankacılık sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Kredi alanında ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başta olmak üzere birçok farklı kredileri ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Ayrıca Oksijen Hesap adı altında hesabınızı farklı zamanlarda faizli veya faizsiz olarak kullanma imkanınız bulunmaktadır. Odeabank’a ait mevduat hesaplarına ek olarak kredi kartlarıyla da bankacılık sektöründe hizmet vermektedir. Bank’O Card Axess, ve Bank’O Card adıyla kredi kartları bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapma imkanı sunan Odeabank müşterilerine özel nakit ve taksitli avans özelliği bulunan kredi kartları sayesinde keyifli ve güvenli bir şekilde ödeme imkanınız bulunmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında geçerli olan ve müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları bulunan kredi kartları ile üye işyerlerinde yapacağınız harcamalarınızda kazandığınız puanlar sayesinde keyifli bir şekilde uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkanınız da bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek Odeabank’a ait bankacılık hizmetleri hakkında sormak istediğiniz sorular için ve yaşadığınız sorunlar için Odeabank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Odeabank çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Bankacılık hizmetleri hakkında bilgi almak, başvuru yapmak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Odeabank müşteri iletişim telefon numarası: 444 84 44

Arama terimleri: Odeabank müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Odeabank çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir