O Ses Türkiye Yarışması İletişim Telefon Numarası ve Başvuru Formu

o-ses-turkiye-yarismasi-iletisim-telefon-numarasi-ve-basvuru-formu

2011 yılında Amerika’da The Voice adıyla çıkış yapan yarışma ülkemizde de aynı yıl Show TV ekranlarında O Ses Türkiye adı ile yayınlanmaya başlamıştır. John de Mol tarafından kurulan yarışma dünyanın birçok ülkesinde farklı isimlerle yayımlanmış ve milyonlarca kişi tarafından beğeni ile takip edilmeye başlanmıştır. 2014 yılı itibari ile yarışmanın ana sunucusu Acun Ilıcalı tarafından TV8’de yayın hayatına devam eden yarışma her yıl düzenli olarak yapılarak her dönem birçok farklı sesi insanlarla tanıştırmaya devam etmektedir. Her yıl farklı isimlerin jürilik yaptığı yarışmaya Gökhan, Murat Boz, Yıldız Tilbe ve Hadise yeni yayınlarda yarışmacıları özenle seçmeye devam etmektedir. Sesine güvenen birçok yarışmacının uzun bir dönem boyunca yarıştığı yarışmada her yıl farklı bir isim birinci olarak Türk sanatına kazandırılmaktadır.

Yarışmacıların sahne aldığı sırada jüri üyeleri yarışmacıları arkaları dönük bir şekilde dinlemektedirler. Jüri üyeleri yarışmacıların hünerlerini sergiledikleri sırada performansını beğenmesi halinde önlerinde bulunan butona tıklayarak yarışmacıyı kendi takımlarına almak istediklerini belirterek arkalarını dönmektedirler. Birden fazla jürinin dönmesi halinde seçim hakkı yarışmacıya bırakılmaktadır. Ülke genelinde her yıl her meslekten insanın katıldığı yarışmaya katılım için herhangi bir kural bulunmamaktadır. Yalnızca 18 yaşını doldurmayan yarışmacılar ailelerinin refakati eşliğinde katılabilmektedirler. Yarışmaya katılabilmek için TV8’in internet adresinde yer alan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

O Ses Türkiye Yarışması Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0212 331 81 00

O Ses Türkiye yarışması hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için yukarıda yer alan numarayı arayabilirsiniz. Başvurular aşağıda bulunan link üzerinden yapılmaktadır.

O Ses Türkiye Yarışması Başvuru Formu (Tıklayın)

Yukarıda yer alan başvuru formu linkine tıklayarak açılan sayfadaki boşluklarda bulunan doğum tarihi, ikametgah adresi, mesleğiniz, yaşınız ve benzeri bilgilerinizi girerek yarışmaya başvurabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
O Ses Türkiye çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

2 comments

  1. GÜLSÜM Reply

    MERABA ACİL VE ÖNEMLİ BİR KONU İÇİN ACUN BEYLE GÖRÜŞEBİLİR MİYİM

  2. erhan karakoç Reply

    sn acun ılıcalı abim öncellikle buyuk bir hayranınızım ben erhan karakoç ağrı diyadin ilçesinde yazıyorum abi ben dernek üyesiyim dernekte kuran kursumuz var 50 tane hafızlık yapan talebelerim var bu talebelerim (öğrencilerim) hepsi aile madi durumları kısıtlı oldukları için tüm ihtiyaçlarını biz karşlıyoruz sizlerdende bir yardım diliyoruz kitap yardımı olur giyim olur para olur fark etmez saygılarımla 05435266419

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.