Nokia Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Nokia Corporation, 1865 yılında Finlandiya merkezli olarak kurulmuş dünyanın en büyük mobil bilişim firmalarından birisidir. Nokia’nın merkezi Helsinki’de bulunmaktadır. 151 yılı aşkın süredir telekomünikasyon pazarında faaliyetlerini sürdüren Nokia, kısa süre içerisinde dünyanın en büyük telefon üreticisi konumunu almıştır. Yüksek ivmeyle büyüyen şirket, dünyada GSM ve LTE teknolojilerinin gelişmesinde büyük katkı sağlamıştır.

Nokia, 2011 yılında dünyanın en büyük bilişim firmalarından biri olan Microsoft ile yaptığı anlaşmalar sonucunda telefon kategorisindeki tüm üretimlerini ve ar-ge çalışmalarını Microsoft’a devretmiştir. Aradan geçen 6 yılın ardından Nokia tekrar kendi adı ile telefon üretimlerine ve geliştirmelerine başladı ve 2017 yılının ilk ayında yeni modellerini tanıttı. Bir dönemin efsane markası olan Nokia’nın telekomünikasyon pazarında kullanıcılarından büyük beğeni toplaması ile yeni tanıttığı modelleri de büyük ilgi görmüş oldu.

Nokia şimdilerde eskisi gibi yeni modeller çıkarmasa da halen ülkemizde Nokia marka mobil cihaz kullanıcısı bir hayli fazladır. Tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Nokia markalı telefonların kullanımı esnasında bir takım problemler ile karşılabilmektedir. Nokia kullanıcılarına daha iyi yardım edebilmek ve sorun ile alakalı daha hızlı çözüm üretebilmek için bir Nokia çağrı merkezi kurmuştur.

Nokia Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
+358 10 44 88 000

Nokia İstanbul Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Organize Sanayi Bolgesi 2. Cadde No: 17/1 34776
Ümraniye / ISTANBUL
Tel: +90 216 579 20 00
Faks: +90 216 420 7543

Nokia Ankara Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Çukurambar Kızılırmak Mah.
53. Cad./1450. Sk Ulusoy Plaza No:9 D:8
Söğütözü/Ankara
Tel: +90 312 284 33 55
Fax: +90 312 284 33 99

Sizlerde yukarıda bulunan Nokia 444 lü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası aracılığıyla Nokia müşteri temsilcisine direk bağlanabilir; tüm yaşadığınız problemleri müşteri temsilcisine bildirebilir, istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Nokia çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. necmi kurumaz Reply

    sayın nokia
    üretmiş oldugunuz nokia serisi nokia6 aldım. aldıgıma bin pişman oldum. anamdan emdigim süt burnumdan geldi. algigim gunden beri tlf num ouno servide gönderiyorum. bu 4 oldu her gonderim 20gun oluyor gelmesi gitmedi ayri bir sorun. telefon arizasi bitmiyor. bir turlu kullanmak nasip olmadı. bozuk bozuk kullaniyoruz. 2kez programa gitti 2kezde ekran kasadan ayri durumda tlfnun bagirsaklari gözüküyor. degişim talep ediyorum. canima tak etti artik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir