Nike Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Nike, Amerika’da kurulmuş olan dünyanın önde gelen spor giyim mağazasıdır. Spor ayakkabı, kıyafet, aksesuar, forma, spor aletleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünü üreten firma dünyanın dört bir tarafında hizmet vermektedir.

Futbol başta olmak üzere, basketbol, voleybol, golf tenis ve ekstrem sporlar ile ilgili çok geniş bir yelpazesi olan firmanın dünya çağında 25 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Ülkemizdeki bir çok spor kulübünün de forma ve ayakkabı sponsorluğunu yapan firma dünyanın en büyük spor kulüpleri olan Atletico Madrid, Machester City, Paris Saint-Germain, Barcelona’nın da formalarının üretimini gerçekleştirmektedir.

Türkiye milli takımınında ana sponsorlarından olan Nike, reklam yüzü olarakta sıklıkla Messi ve Crtistiano Ronaldo gibi dünya yıldızlarını kullanmaktadır.

Ülkemizden aldığınız ürünlerle ilgili Nike Türkiye’nin bir müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Mağazalar ile ilgili öneri, şikayet ve isteklerinizin yanı sıra, ürünleriniz değişimi gibi konular hakkında da detaylı bilgi almanız mümkün.

Nike Türkiye Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
+90 (212) 365 04 90

Hafta içi her gün 09:00 ile 18:00 saatleri arasında Nike Türkiye çağrı merkezi ile iletişime geçmeniz mümkün. Mesai saatleri haricinde ulaşmak isterseniz aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu kullanabilirisiniz

Nike İletişim Formu

Nike Türkiye mağazaları veya çalışanları ile ilgili yaşadığınız sorunları, ürünlerinizle ilgili yardım isteklerinizi konu altına yorum olarak ekleyebilirsiniz. Editörlerimiz inceleyip en kısa sürede sizlere yardımcı olmak üzere dönüş sağlayacaktır. Yorum bırakırken lütfen doğru mail adresi girdiğinizden emin olunuz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Nike çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

1 Comment

  1. Nail Tekin Reply

    Nail Tekin 29.10.2018 tarihinde Neomarin Rem Spor Pendik mağazasına bıraktığımız ayakkabının henüz hiçbir haber alamıyoruz.Bilgi rica
    0535 745 7786

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir