Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı | İletişim Numaraları

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası ve WhatsApp Hattı

Ülkemizin en tanınan ilahiyatçılarından ve akademisyenlerinden birisi olan Nihat Hatipoğlu, 11 Mayıs 1955 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. İlköğretimini Malatya ve Siir illerinde tamamlayan Hatipoğlu, ortaöğretimini Uşak İmam Hitap Lisesi’nde tamamlamıştır. Yükseköğretimini Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde tamamlayan Nihat Hatipoğlu aynı yıl aynı okulda yüksek lisansı tamamlayarak mezun olmuştur.

Yaklaşık 20 yıldır aktif bir şekilde ulusal televizyon kanallarında dini programlar yapan Nihat Hatipoğlu; hoş sohbeti, efendimizin ve efendimizin yakınları ile ilgili bilinen rivayetleri anlatışı, duaları, tavsiyeleri ve İslam dini hakkında gelişmiş bilgisi ile birçok kişi tarafından sevilen ve sürekli takip edilen bir ilahiyatçı olmuştur.

İlk kez Flash TV kanalında yaptığı dini programla çok tanınan Nihat Hatipoğlu bir sene sonra Star TV’ye transfer olmuştur. Çok zaman geçmeden ülkemizin en çok izlenen ve en köklü kanallarından biri olan ATV kanalına transfer olan Nihat Hatipoğlu, 10 yılı aşkın süredir her Perşembe gecesi, Cuma sabahı, kandil geceleri, kadir geceleri ve ramazan boyunca dini programlar yaparak dinimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızı, akla takılan soruların daha net cevaplanması için yardımcı olmaktadır.

Nihat Hatipoğlu, 2018 yılında ATV programında Ramazan ayında sunduğu Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru ve Nihat Hatipoğlu ile Sahura Doğru programları ile en çok izlenen programlar arasında yerini almıştır.

ATV Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

ATV Nihat Hatipoğlu ile İftara Doğru WhatsApp Hattı
0554 888 61 08

ATV Nihat Hatipoğlu ile Sahura Doğru İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

ATV Nihat Hatipoğlu ile Sahura Doğru WhatsApp Hattı
0554 888 61 08

Nihat Hatipoğlu İletişim Telefon Numarası
0554 888 61 08

Sizlerde yukarıda belirttiğimiz Nihat Hatipoğlu irtibat bilgileri aracılığı ile İslam dinimiz hakkında sormak istediğiniz tüm soruları hocamıza sorabilir, dua isteğinde bulunabilir ve Nihat Hatipoğlu na mesaj gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Nihat Hatipoğlu çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: Nihat Hatipoğlu iletişim bilgileri, Nihat Hatipoğlu telefon no, Nihat Hatipoğlu irtibat tel, Nihat Hatipoğlu canlı destek hattı, Nihat Hatipoğlu çağrı merkezi, Nihat Hatipoğlu şikayet hattı

6 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla