Netflix Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

ABD merkezli olarak 29 Ağustos 1997 tarihinde Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından kurulan Netflix Inc. dünya çapında hizmet veren bir medya şirketidir. Netflix genel olarak film/dizi yapımcılığı, dağıtımı ve satışını gerçekleştiren bir firmadır. Firma ağırlıklı olarak internet üzerinden telif hakkına sahip olduğu film, dizi veya benzeri yapımların ücret karşılığı abonelerine ulaştıran bir firmadır.

İnternet dünyasında ki en büyük medya dağıtıcısı Netflix’tir. Son yıllarda ülkemizde hızla giriş yapması ile birlikte Türkiye üzerinde bulunan kullanıcı sayısı ve bilinirliği bir hayli artmıştır. Netflix, abonelerinden aylık olarak belirli tutarda ücret talep eder. Ücretli abonelik karşılığında Netflix kütüphanesinde bulunan tüm medya ortamlarını abonelerine özgürce kullanabilmeleri için sunmaktadır.

Sayısal verilere bakılacak olursa çok ciddi sayıda abone sayısı bulunmaktadır. Öyledir ki 2017 yılının Ocak ayında 98 milyon üyesi olduğunu duyurmuştur. Bu rakam 2018 yılı itibari ile 100 milyonu geçmiştir. La Casa De Papel, Bright, Narcos ve benzeri kaliteli yapımları ile birçok kişi tarafından konuşulmuş ve büyük bir beğeni kazanan bir platformdur.

Netflix kullanımı esnasında kullanıcılar bir takım problemler ile karşılaşabilmektedir. Netflix kullanıcılarına daha hızlı ve daha net bir çözüm sunabilmek adına Netflix çağrı merkezi oluşturmuştur.

Netflix Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Maalesef, henüz yayınlanmamıştır.

Netflix in 444 lü veya 0850 li bir müşteri hizmetleri telefon numarası maalesef şimdilik bulunmamaktadır. Ancak aşağıda bulunan bağlantı aracılığı ile Netflix müşteri temsilcisi ile anlık olarak yazışabilir; tüm sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Netflix Canlı Müşteri Temsilcisi

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Netflix çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

13 comments

 1. Erhan Reply

  Giriş yapamıyorum ayarlarını oynadım bu yüzden açılmıyor birde 4 k yayın nasıl izlerim

 2. MELİH Reply

  LA OLUM BU NASIL FİRMADIR NE TELOFONU VAR NE CANLI SOHBET VATANDAŞ DERDİ OLDUĞUNDA KİME ANLATACAK YAYIN BOZULDU KİME BİLGİ VERECEK ÜYE NASIL OLUNACAK NELER VAR NELERYOK BİLGİ ALACAK KİMSEDE YOK

 3. Betül Reply

  Üyelik için girdiğim kart numarasını kabul etmiyor sebebi nedir

 4. Serkan kahvecigil Reply

  Netflix bir hata ile karşılaştı diye samsung tv de sorun yaşamaktayım üyeniz olarak beni arar mısınız lütfen

 5. Özlem Türkeri Reply

  Birileri kredi kartı bilgilerimi kullanarak netflix üyelik açmış. Kartımı iptal ettim ama Bu işlemi de iptal edip ücretin iade edilmesini talep ediyorum. Müşteri temsilcisi numaranız veya mailinizle bana geri dönüş yapabilir misiniz?

 6. Hakki yigit Reply

  Uyeligimi iptal etmek istiyorum ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim.

 7. Ayşe Reply

  When Calls the Hearth- Kalp Çağrısı dizisini 8 bölüm olarak duyurdunuz. 4 bölümde bitirdiniz. Yakın zamanda 5.bölümü koydunuz. Diğer bölümleri neden vermekte gecikiyorsunuz?… oyun içinde oyun var da ben mi anlamıyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir