N11.com Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası | İletişim Numaraları

N11.com Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

N11.com Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Doğuş Planet şirketinin alt grup markalarından birisi olan N11.com ülkemizde e-ticaret alanında hizmet veren en büyük platformlardan birisi olarak yer almaktadır. Diğer ilan sistemi ile çalışan e-ticaret platformları gibi mağaza tipi ile kullanıcıların satış yapmasını sağlayan N11.com; güvenilirliği, yaptığı kampanyaları, kolay kullanılabilir oluşu ve kalitesiyle birçok kişinin en çok alışveriş yaptığı yer olmayı başarmıştır.

Giyim, Ayakkabı, Elektronik, Ev, Yaşam, Anne, Bebek, Kozmetik, Kişisel Bakım, Mücevher, Saat, Spor, Outdoor, Kitap, Müzik, Film, Oyun, Bilet, Tatil, Eğlence, Otomotiv ve Motosiklet gibi ana kategorilerde bulunan milyonlarca ürün seçeneği ile satış operasyonlarına devam eden N11.com ülkemizde alıcı ve satıcıları bir arada toplayan en kaliteli platform olarak günden güne büyümektedir.

2012 yılının Haziran ayında Doğuş Grubu ve Güney Kore merkezli bir şirket olan SK Group ortaklığı ile kurulan Doğuş Planet’e ait olan N11.com’da şirketin tek politikası müşterilerine en uygun ve en erişebilir seçenekler ile alışveriş yapabilmesini sağlamaktır. Yurt içinde ve yurt dışında birçok kurum ve kuruluştan başarı ödülleri almayı hakeden N11.com, 11.11 indirimleri ile de bilinirliğini oldukça arttıran bir şirket olmuştur.

Şuanda 6 milyonu aşkın aktif üyesi bulunan N11.com’de on binlerce mağaza ve milyonlarca aktif ürün ilanı bulunmaktadır. N11.com üzerinden ürün satışı yapmak ücretsizdir ancak kurumsal üyelerin belirli bir miktar komisyon veya üyelik ücreti ödemeleri gerekmektedir. Alışverişin Uğurlu Adresi mottosu ile günden güne büyüyen ve müşterilerine karşı kendini daha da geliştiren N11.com; her yıl satış rekorları kırması ile bilinirliği artmıştır.

E-ticaret platformlarında ve internet üzerinden satın alım yapıldığında bir takım sorunlar her insanın başına gelebilmektedir. N11.com üzerinden yaşadığınız olumsuz sorunlar ve N11.com üzerinden satış yapmak veya satın almak ile ilgili bilgi almak için N11.com çağrı merkezi iletişim telefon numarası kurulmuştur.

N11.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0850 333 0011

N11.com un 444 lü ve 0850 li N11 müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu numarayı arayarak vermiş olduğunu sipariş ile ilgili yaşadığınız sorunları bildirebilir, siparişinizin kargo takibi hakkında bilgi alabilir, ürün iadesi ve ürün değişimi ile ilgili satıcı ile yaşadığınız sorunları iletebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi N11.com müşteri temsilcisine bağlanma sureti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
N11.com çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Arama Terimleri: N11.com iletişim bilgileri, N11.com telefon no, N11.com irtibat tel, N11.com canlı destek hattı, N11.com çağrı merkezi, N11.com şikayet hattı

3 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla