Morhipo Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

Boyner Holding tarafından kurulmuş olan bir e-ticaret sitesi olan Morhipo, sadece internet üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Avm veya benzeri yerlerde mağazası bulunmayan firma genel itibariyle bir giyim firması gibi gözükse de, yakın zamanda kozmetik ürünleri ve ev eşyaları satışına da başlamıştır.

Morhipo, 2014 senesinde Avrupa’nın en hızlı büyüyen e-ticaret sitesi unvanını kazanmakla birlikte, 2015 senesinde kendine ait olan People by Fabrika, Agenda ve D by Divarese markalarını da kendi sitesinde müşterilerinin satışına sunmuştur.

Bir çok ödül alan Morhipo’nun en başarılı olduğu alanlardan biride mobil uygulamasıdır. 2015 ve 2016 senelerinde düzenlenen yarışmalarda, yılın en çok dikkat çeken mobil uygulamaları kategorisinde birincilikler elde etmiştir.

Morhipo üzerinden yaptığınız ve yapacağınız alışverişlerin her aşamasında müşteri temsilcilerinden bilgi almanız mümkün. Aşağıda vermiş olduğumuz Morhipo müşteri hizmetleri iletişim numarasını haftanın 7 günü ve 24 saati arayabilirsiniz.

Morhipo Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası
0850 222 30 90

Morhipo’dan almış olduğunuz ürünleri iade etmenizde mümkün. Koşulsuz müşteri mutluluğu hattı adını verdikleri iletişim numarası üzerinden Morhipo çağrı merkezi ile iletişime geçebilir, ürünleriniz iade işlemini başlatabilirsiniz. Unutmayınız ki; kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, kozmetik ürünler ve kopyalanabilecek bilgisayar yazılımları yasalarımız gereği iade edilememektedir.

Ürünlerinizin değişimleri, iadeleri veya garanti süreçleri için aşağıdaki adrese gönderim yapabilirsiniz. Kargolarınızı Yurtiçi kargo ve Mng kargo şubelerinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Morhipo İade Adresi
FIRSAT ELEKTRONİK A.Ş. Morhipo.com EYÜP SULTAN MAH. İMAMHATİP CAD. NO:6 34885 SANCAKTEPE-İSTANBUL

Morhipo müşteri temsilcileri ile telefon ile görüşmek yerine sorunlarınızı internet üzerinden de bildirmeniz mümkün. Bunun için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formunu kullanmanız yeterli. E-posta adresinizi doğru girdiğinizden mutlaka emin olun aksi taktirde Morhipo müşteri temsilcisi size ulaşamayacaktır.

Morhipo İletişim Formu

Yaptığınız alışverişler sonucu edindiğiniz tecrübeleri sayfanın altında bulunan yorum formu üzerinden bizlere gönderebilir, memnuniyet ve şikayetlerinizi tüm ziyaretçilerimizin görmesini sağlayabilirsiniz.

 

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Morhipo çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir