Miniço Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Miniço, dünyaca ünlü bir çocuk mağazasıdır. Kurulduğu zamandan beri çocuklara yönelik üretim yapmaktadır. 0-14 yaş arası çocuklara hitap edecek ürünleri bulunmaktadır. Giyim, bebek bezi, beslenme, araç gereç, oyuncak, bakım ürünleri, banyo ürünleri, sağlık ürünleri, bebek odası ve hamile annelere yönelik ürünleri bulunmaktadır. Onlarca mağazası ve milyonlarca müşterisi bulunmaktadır. Annelerin en çok tercih ettikleri mağazalardan biridir. ‘Bu benim dünyam’ sloganıyla akıllara kazınmıştır. İstediğiniz kategori, marka ve ürünü kolayca arayabilirsiniz. Miniço web sitesinde tüm alışverişlerde kampanyalar ve indirimler uygulanmaktadır. Kalite ve uygunluğu bir arada göreceğiniz bir mağazadır. Saniyeler içinde üye olarak tüm ürünlere göz atabilir ve online biçimde sipariş verebilirsiniz. Siparişlerde ya da ürünlerde yaşadığınız sorunlarda hemen Miniço çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayarak iletişim kurmanızı öneririz. Müşteri memnuniyeti ön planda olduğu için, müşterilerin en ufak düşüncesi Miniço için çok değerlidir. Kendini geliştirmeye yönelik çalışmaları devam etmektedir.

 

 

Miniço mağazalarını öğrenmek, ürün iadeleri hakkında bilgi almak ve yaşadığınız her türlü problemi paylaşmak için Miniço müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını aramanızı öneririz. Diğer tüm şikayet, istek, soru ve önerileriniz için Miniço çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde yapılan her aramanızda kolayca ulaşabilirsiniz. Hafta içi saat 09:30 ve 18:30 arasında iletişim kurabilirsiniz. Telefon trafiği olduğu zamanlarda ise web sitelerinde bulanan e-posta adreslerine mail atabilirsiniz. Sitelerine üye olursanız ise tüm kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 

Miniço Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0850 840 61 45

 

 

 

Arama Terimleri; Miniço canlı destek, Miniço müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Miniço müşteri hizmetleri, Miniço müşteri temsilcisi, Miniço çağrı merkezi, Miniço iletişim numarası, Miniço çağrı merkezi iletişim telefon numarası, Miniço telefon numarası, Miniço irtibat numarası, Miniço şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir