Milyonluk Resim Yarışması Başvuru Formu ve Katılım Şartları

milyonluk-resim-yarismasi-basvuru-formu-ve-katilim-sartlari

Geçtiğimiz yılın Ağustos yılında FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve kısa bir sürede büyük bir başarıya ulaşan Milyonluk Resim yarışması 7’den 70’e birçok kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Ekranların bilinen ve sevilen bir yüzü olan usta sunucu ve oyuncu Selçuk Yöntem tarafından yönetilen yarışmaya katılan yarışmacılar büyük ödülü almak için yarışıyor. Milyonluk Resimi hafta içi her gün Çarşamba günleri saat 20:00’de izleyebilirsiniz. Yarışma kapsamında yarışmacılara toplam 12 adet soru soruluyor. Tüm soruları doğru cevaplayan başarılı yarışmacılar toplam 1 milyon liralık ödülün sahibi olacak. Yarışmada toplam 4 adet farklı joker hakkı bulunmaktadır. Joker haklarınızı cevaplamakta zorlandığınız sorularda kullanabilir böylece yarışmada daha da ileriye gidebilirsiniz. Yarışmada ilerlediğiniz miktarı almak isterseniz de geldiğiniz kademede ki ödülün %75’ini alarak çekilebilirsiniz.

Yarışmaya katılan yarışmacılara her soruda farklı resim gösterilerek resimle ilgili bir soru yönetilmektedir. Soruları doğru yanıtlayan yarışmacılar soru ağacında adım adım ilerleyerek çeşitli para ödüllerini almaya hak kazanmaktadırlar. Görsel zekanın ve fikir yürütmenin oldukça önemli olduğu yarışma oldukça renkli görüntülere sahne oluyor. Eğer sizlerde görsel zekanıza ve genel kültürünüze güveniyorsanız yarışmaya katılma şartlarını yerine getirerek katılabilirsiniz.

Yarışmaya katılmak için yalnızca 18 yaşınızı doldurmanız yeterli olacaktır. Aşağıda yer alan başvuru formunda yer alan mesleğiniz, doğum yeriniz, yaşadığınız şehir ve T.C Kimlik numaranız gibi bilgilerle doldurarak yarışmaya sizlerde katılabilirsiniz.

Milyonluk Resim Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası Bulunmamaktadır.

Milyonluk Resim Resmi Başvuru Formu (Tıklayın)

Yukarıda yer alan linke tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak Milyonluk Resim yarışmasına katılmaya hak kazanabilirsiniz.

Yarışma Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Milyonluk Resim çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.