Metropol Card Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Metropol Card Türkiye’de yemek kartı sektöründe hizmet veren karttır. İlk olarak yemek alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra restorant, otel ve akaryakıt alanlarında yapacağınız harcamalarda kullanabileceğiniz kartları ile hizmet vermiştir. Metropol Card Metropol Kurumsal Hizmetleri’ne bağlı olarak birçok farklı alanda ürünleri ile hizmet vermektedir. Ürünleri arasında müşterilerinin yemek harcamalarında RestoPay, akaryakıt harcamalarında PetroPay, şirkete ait araç kiralama ve bakım hizmetlerinde FiloPay, iş seyahatlerinizde OtelPay adı altında kartları kullanma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca Metropol Card’ın PassPay adı altında şirketinize giriş yapmak ve mesai saatlerini kontrol altında tutmak amacıyla hizmet vermektedir. Metropol Card müşterilerine tek kart ile işlem yapma özelliğini kullanma imkanı sağlamaktadır. Metropol Card müşterilerine tek kart ile işlem yapma imkanının yanı sıra kartsız kullanım özelliği sayesinde kartınız yanınızda olmadan kart ile harcama yapabilirsiniz. Akıllı Kart Sistemlerini ürünlerinde kullanan Metropol Card kartsız kullanım özelliği ile de kart numaranız veya telefon numaranız üzerinden ödemelerinizi kolayca yapmanıza imkan sağlamaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza imkan sunan Metropol Card üye işyerlerinde yapacakları harcamalarda müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde uygun fiyatlarla ödeme yapma imkanları bulunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Metropol Card müşteri iletişim telefon numarası: 444 92 83 – 0850 460 92 83

Arama terimleri: Metropol Card müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Metropol Card çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Değerlendirme
Tarih: 
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir