Media Markt Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

50 Yılı aşkın süredir hizmet veren Media Markt 15 farklı ülkede hizmet vermektedir. 1000 den fazla mağaza ve 70 bine yakın çalışanı ile hizmet vermekte olan firma bir Alman markasıdır. Satış öncesi ve sonrası hizmeti ile Avrupa’nın 1 numaralı teknoloji mağazası olduğunu iddia eden Media Markt, Eylül 2007 den beri Türkiye’de de faaliyetlerine devam etmektedir.

2013 yılında web sitesini yayına alan firma, uzun bir süre internet üzerinden satış yapmadı ve ürünlerin fiyatlarını ziyaretçileri ile paylaşmadı. 2015 yılı itibariyle e-ticaret sistemine geçen firma “En düşük fiyat garantisi” kampanyası ile ses getirdi.

MediaMarkt’in şuanda ülkemizde: İstanbul, Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İzmit, Kayseri, Samsun, Malatya, Mersin, Konya, Kahramanmaraş ve Şanlıurfa’ olmak üzere toplamda 59 mağazası bulunmaktadır.

Satış öncesi ve sonrası tüm soru, sorunlarınız ve görüşleriniz için aşağıda vermiş olduğumuz iletişim yollarını kullanabilirsiniz.

Media Markt Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
0 (850) 222 15 00

Media Markt Müşteri Hizmetleri Email Adresi
[email protected]

Media Markt İletişim Formu

Media Markt garanti süreci nasıl işliyor?

14 gün içerisinde yasal hakkınız olan cayma talebinizi koşul belirtmeksizin yerine getirebilirsiniz. Alışverişinizi şayet internet üzerinden yaptıysanız aras kargo ile karşı taraf ödemeli göndermeniz gerekmektedir. Alışverişinizi mağazadan gerçekleştirdiyseniz mağazaya teslim etmeniz gerekmektedir. Aldığınız ürünün mutlak surette tüm içeriği ile tam olması gerekmektedir. Ürününüz de kırık, çizik veya başka bir hasar oluştuysa iade hakkından yararlanamazsınız. Aldığınız ürün arızalandıysa yukarıda vermiş olduğunuz Media Markt çağrı merkezi numarasını arayarak güncel iade adresini öğrenebilir ve ürününüz onarım/değişim yapılması için gönderebilirsiniz.

Media Markt Hangi Kargo ile Çalışıyor? (2018)

Aras kargo ve Horoz Lojistik ile çalışmaktadır. Ürününüzün nerede olduğunu ve ne zaman teslim edileceğini siparişiniz esnasında verilmiş olan kargo takip numaranız ile aşağıda ki formdan görüntüleyebilirsiniz. Saat 14:00’dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.

Media Markt Kargo Takip Formu

Media Markt Hediye Çeki ve Kampanyalar

Media Markt üzerinden yaptığınız alışverişlerde iade hakkınızı kullanırsanız ürün bedeli kadar hediye çeki tarafınıza verilmektedir. 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkından ticari alımların yararlanamadığını tekrar belirtmekte fayda var. Tarafınıza verilen hediye çeki ile ister mağazadan ister internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Media Markt çağrı merkezi direkt bağlanma telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin irtibat bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir